هفته هشتم لیگ برتر فوتبال

دربی خوزستان؛پورموسوی و ویسی به هم رسیدند

تاریخ انتشار: دوشنبه 3 مهر 1396 | 20:48 ب.ظ
دربی خوزستان؛پورموسوی و ویسی به هم رسیدند زمان مطالعه: ۲ دقیقه تیم فولادخوزستان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال کشور پذیرای استقلال خوزستان است. به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا ، هفته هشتم لیگ برتر کشور از فردا (سه شنبه) آغاز می شود و فولادی ها در شهرآورد میزبان استقلال خوزستان هستند. همچنین بازی دو تیم نفت آبادان و پرسپولیس به دلیل حضور تیم […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

تیم فولادخوزستان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال کشور پذیرای استقلال خوزستان است.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا ، هفته هشتم لیگ برتر کشور از فردا (سه شنبه) آغاز می شود و فولادی ها در شهرآورد میزبان استقلال خوزستان هستند. همچنین بازی دو تیم نفت آبادان و پرسپولیس به دلیل حضور تیم پایتخت در لیگ قهرمانان آسیا به زمان دیگری موکول شد.

فولاد – استقلال خوزستان

فولاد که فصل گذشته با قرار گرفتن در رده دهم جدول رده بندی به کار خود در لیگ شانزدهم پایان داد، امسال با پورموسوی و یاران جوان و با انگیزه اش، هدف های بسیاری در سر دارد؛ تیم فولاد در دو هفته اخیر با شکست تیم های خوب و پرمهره سپاهان و نفت آبادان، انگیزه هایش برای قرار گرفتن در رده های بالای جدول و حتی کسب سهمیه آسیایی بیشتر از قبل شده است.

شاگردان پورموسوی که در هفته هفتم لیگ در مصاف با نفت آبادان، رستگار از داربی خارج شدند، اینک در هفته هشتم، داربی دیگری را پیش رو دارند؛ بازی که برای هر دو تیم فولاد و استقلال خوزستان به دلایل مختلف حائز اهمیت و حساس است.

پورموسوی و چند بازیکن تیمش از جمله پیمان شیرزادی، رحیم زهیوی، آرش افشین وعلی اصغر عاشوری فصل گذشته در استقلال خوزستان حضور داشتند و همین می تواند انگیزه فولادی ها را برای کسب نتیجه از دیدار با استقلال خوزستان بسیار کند، ضمن این که سرخ پوشان می خواهند روند خوب نتیجه گیری خود را ادامه دهند.

استقلال خوزستان هم با ویسی کار خود را در لیگ هفدهم آغاز کرد اما تیم قهرمان دو فصل پیش در حال حاضر وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارد. این تیم هنوز نتواسته به ثبات برسد و در بازی های خود نوسان بسیاری داشته است، به صورتی که در بازی با ذوب آهن شش گل می خورد و در دیدار با سپیدرود دروازه اش بسته می ماند. این ها نشان می دهد که ویسی و تیمش  امسال کار آسانی در لیگ نخواهند داشت.

آبی های اهوازی نیز در این شهرآورد انگیزه های بسیاری دارند و نمی خواهند به هیچ عنوان به تیم همشهری خود باج دهند؛ استقلالی ها به دنبال این هستند که روند نتیجه گیری خود را از بازی با فولاد آغاز کنند و بر این اساس همه چیز دست به دست هم داده است تا خوزستانی ها در این شهرآورد شاهد یک بازی هجومی، جذاب و تماشاگرپسند باشند، چرا که در این دیدار هیچ تیمی پا پس نخواهد کشید و حمله در دستور دو تیم خواهد بود.

البته نکته مهم دیگر این بازی، تقابل دو همکار سابق – ویسی و پورموسوی – است که در نوع خود می تواند جذاب و دیدنی باشد، چرا که هر یک از همکارهای سابق می خواهد برتری فنی خود را به دیگری ثابت کند. باید دید تقابل  ویسی و پورموسوی که در هفته هشتم به هم رسیدند با چه نتیجه ای به پایان می‌رسد.

دیدار دو تیم فولاد و استقلال خوزستان از ساعت ۱۷:۳۰ روز سه شنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار