مدیرنوآوری، توسعه فناوری و پژوهش‌های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان مطرح کرد:

بهره‌مندی از ظرفیت پارک علم و فناوری استان به منظور حرکت به سمت تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردم از دریچه تحقیقات

تاریخ انتشار: شنبه 22 اردیبهشت 1403 | 23:33 ب.ظ
بهره‌مندی از ظرفیت پارک علم و فناوری استان به منظور حرکت به سمت تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردم از دریچه تحقیقات زمان مطالعه: ۲ دقیقه مدیرنوآوری، توسعه فناوری و پژوهش‌های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان از تبیین سیاست ها و بسترهای تحقق شعار سال در تور پژوهشی تحقیقاتی سد مسجدسلیمان خبر داد.
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

به گزارش اعتدال نخبگان و به نقل از شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ “داریوش بهارلویی” با بیان اینکه در سال ۱۴۰۳ معرفی ظرفیت‌های تحقیقاتی و توجه به پویاسازی پژوهش و تحقیق در شرکت‌های طرف پیمان از برنامه‌های تدوین شده و مهم است، اظهار داشت: برای تحقق سیاست‌ها و رسیدن به اهداف نشانه‌گذاری شده، تور و بازدید فنی پژوهشی با موضوع اعلام بسترهای ایجاد شده در تحقق شعار سال، ظرفیت‌های مالی برای سرمایه‌گذاری در پیشبرد امور تحقیقاتی، رویدادهای قابل مشارکت و موثر پژوهشی و راه‌های تعامل دوجانبه بین سد و دفتر تحقیقات صنعت آب و برق با هماهنگی‌های صورت گرفته، برگزار شد.

وی تحقیقات، تبیین و اولویت‌بخشی به آن بخش از ظرفیت‌ها و قوانین که دولت در دوسال اخیر برای حمایت از تولید و جهش آن از دریچه تحقیقات، تدوین و ابلاغ کرده را امری مهم دانست که باید همه شرکت‌ها با آن آشنا شوند. مدیرنوآوری، توسعه فناوری و پژوهش‌های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان بیان کرد: تسهیل‌گری در ستاد برای سود بردن مجموعه خانواده صنعت آب و برق خوزستان انجام و شرکت‌ها در صورت تمایل می‌توانند از این شرایط بهره‌ببرند.

وی در ادامه گفت: آشنایی با وظایف ابلاغی بخش تحقیقات، برخی قانون‌ها و تبصره‌های حمایتی، ظرفیت‌های پارک علم و فناوری استان در کمک به صنعت آب و برق و حرکت به سمت تحقق جهش تولید از دریچه تحقیقات، همگی از مباحثی بود که در این تور یک روزه با مدیران محترم سد مسجدسلیمان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

داریوش بهارلویی در پایان ضمن تشکر از همراهی مدیران آن مجموعه در این رویداد یک روزه، ابراز امیدواری کرد که با اهتمامی که در حل مشکلات و افزایش بهره‌روی در مجموعه سد مسجدسلیمان که سدی منحصربفرد در تولید انرژی پاک برقابی است، دیده می‌شود به مرور آثار مثبت این هماهنگی و هم‌افزایی‌ها بروز نماید؛ برگزاری این تور و مشابه آن در سایر سدها با هدفی مشترک و متناسب با هر منطقه، از اقدامات سال مدیریت تحقیقات است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار