تاکید استاندار خوزستان بر لزوم تعامل بین‌ نخبگان و دولت‌

تاریخ انتشار: شنبه 22 اردیبهشت 1403 | 23:26 ب.ظ
تاکید استاندار خوزستان بر لزوم تعامل بین‌ نخبگان و دولت‌ زمان مطالعه: < 1 دقیقه استاندار خوزستان بر لزوم ایجاد کمیته‌ها و تعامل و ارتباط دو سویه بین‌ نخبگان و بخش‌های مختلف دولت‌ تاکید کرد. استاندار خوزستان بر لزوم ایجاد کمیته‌ها و تعامل و ارتباط دو سویه بین‌ نخبگان و بخش‌های مختلف دولت‌ تاکید کرد.
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار اعتدال نخبگان علی‌اکبر حسینی محراب در نشست با جمعی از نخبگان استان خوزستان که امروز (۲۲ اردیبهشت ماه) برگزار شد، اظهار کرد: انتظار ما از نخبگان این است که با نگاه تخصصی به موضوعات و ارائه راهکار در حل مشکلات و توسعه استان قدم برداشته شود.

وی ادامه داد: ایده‌های بسیار خوبی توسط نخبگان در راستای توسعه و حل مشکلات کشور و استان ارائه می‌شود، اما ضعف ما در تبدیل این ایده، فکر و تئوری به راهکار عملی و قابل اجراست و همین موضوع، کشور را با مشکل مواجه کرده است.

استاندار خوزستان بیان کرد: نداشتن توجه و حضور نخبگان در عرصه‌های مختلف کشور و استفاده نکردن از این ظرفیت باعث شده برخی نظرهای غیرکارشناسی در بسیاری از امور اجرا شود و اینگونه القای ضعف عملکردی دولت و نظام جلوه داده شود.

حسینی محراب با تاکید بر لزوم تعامل نخبگان و دولت، گفت: ایجاد کمیته‌ها و تعامل و ارتباط دو سویه بین‌ نخبگان و بخش‌های مختلف دولت‌ در قالب ارائه فکر از سوی نخبگان و اقدام‌ عملیاتی از سوی بخش‌های‌ مرتبط، امری ضروری است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار