امضای ۶ تفاهم نامه با دانش بنیان‌ها و مراکز علمی در نمایشگاه نفت

تاریخ انتشار: شنبه 22 اردیبهشت 1403 | 23:24 ب.ظ
امضای ۶ تفاهم نامه با دانش بنیان‌ها و مراکز علمی در نمایشگاه نفت زمان مطالعه: < 1 دقیقه در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، ۶ تفاهم نامه همکاری با شرکت‌های مهندسی، دانش بنیان و مراکز علمی و پژوهشی از سوی شرکت ملی حفاری ایران امضا شد.
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش خبرنگاراعتدال نخبگان، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در آیین امضای این تفاهم نامه ها گفت: شرکت ملی حفاری ایران بزرگترین شرکت ارائه دهنده عملیات حفاری و خدمات جنبی در کشور است و با توانمندی تجهیزاتی و امکانات و ماشین آلات تخصصی و نیروی انسانی مجرب نقش ارزنده‌ای در تحقق برنامه‌های بخش بالا دست صنعت نفت دارد.

گلپایگانی  افزود : شرکت ملی حفاری ایران نقش کلیدی در فرآیند تولید دارد و در چهار دهه گذشته برنامه‌های ترسیم شده شرکت ملی نفت ایران را در زمینه حفاری چاه‌های نفت و گاز با نیروی متخصص کاملا ایرانی تحقق بخشیده و تخصص‌های فنی این صنعت راهبردی را بومی کرده است.

وی گفت : توان تجهیزاتی و نیروی انسانی متخصص این شرکت در بخش ارائه خدمات یکپارچه فنی می‌تواند نیاز کشور را در این زمینه علاوه بر ناوگان ملکی سازمان و شرکت‌های خصوصی فعال در پروژه‌های صنعت نفت را تامین کند.

گلپایگانی صنعت حفاری را کاری سخت، پیچیده و با ریسک بالا عنوان کرد و گفت: در عملیات حفاری تمامی علوم و تکنیک‌های فنی کاربرد داشته تا یک حلقه چاه نفت یا گاز به تولید برسد، و دکل حفاری نماد این صنعت استرتژیک است و خدمات متنوع با تخصص و ماشین الات گوناگون به چاه‌های نفتی ارائه می‌شود تا تولید اتفاق بیفتد و بهره برداری از میادین شکل بگیرد.

مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران همکاری با شرکت‌های دانش بنیان به ویژه مراکز دانشگاهی را از الویت‌ها و سر فصل‌های کاری این شرکت عنوان و اظهار کرد: در سال‌های گذشته با همکاری مراکز علمی و مشارکت سازنده این شرکت، تعداد زیادی از قطعات و تجهیزات کاربردی صنعت حفاری بومی سازی شده، بطوری که تحریم‌ها به هیچ عنوان نتوانستند صنعت نفت را متوقف سازند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار