بازدید مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از غرفه لوله سازی اهواز در نمایشگاه بین المللی نفت؛

قول مساعد چگنی برای ارتقا همکاری‌های دوجانبه لوله سازی اهواز و شرکت ملی گاز

تاریخ انتشار: شنبه 22 اردیبهشت 1403 | 23:21 ب.ظ
قول مساعد چگنی برای ارتقا همکاری‌های دوجانبه لوله سازی اهواز و شرکت ملی گاز زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با حضور در غرفه شرکت لوله سازی اهواز در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت در تهران با مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت‌وگو کرد.
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار اعتدال نخبگان، مجید چگنی دیروز ۲۱ اردیبهشت ماه در سومین روز از بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از غرفه لوله سازی اهواز در این نمایشگاه بازدید کرد.

چگینی در این دیدار با محمدرضا دانیاری مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز در خصوص تعاملات دو شرکت به گفت وگو پرداخت و موارد مختلفی مورد بررسی طرفین قرار گرفت.

در این دیدار مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز اظهار کرد: شرکت لوله سازی اهواز سال ها است که تولیدکننده لوله های نفت و گاز هست و در این زمینه همکاری های بسیار خوبی را با صنایع این بخش به ویژه شرکت ملی گاز داشته ایم.

دانیاری عنوان کرد: سال گذشته شرکت لوله سازی اهواز توانست ۸۰۰ کیلومتر لوله برای اجرای پروژه های استانی تولید کند.

دانیاری ادامه داد: بازنگری در ابلاغ پروژه ها به صورت EPCF در راستای حل چالش های مالی و دیگر درخواست های فنی از خواسته هایی است که انتظار داریم از سوی شرکت ملی گاز مورد توجه قرار بگیرد.

در این دیدار مجید چگنی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با نظر مساعد وعده داد که نسبت به پیگیری های لازم برای رفع مشکلات موجود اقدام کند.

وی همچنین بر تلاش و همراهی شرکت لوله سازی اهواز با صنعت گاز به منظور اجرای پروژه‌های عظیم گازی در کشور تاکید کرد.

چگنی همچنین شرکت لوله سازی اهواز را یکی از شرکت‌های توانمند تولید کننده داخلی دانست که نسبت به تامین نیاز صنایع نفت و گاز کشور در راستای تحقق شعار سال اقدام می کند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار