آغاز به کار نمایشگاه بین المللی صنفت نفت با حضور درخشان اکسین / استقبال بی نظیر از غرفه شرکت فولاد اکسین خوزستان

تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 اردیبهشت 1403 | 18:31 ب.ظ
آغاز به کار نمایشگاه بین المللی صنفت نفت با حضور درخشان اکسین / استقبال بی نظیر از غرفه شرکت فولاد اکسین خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت،گاز پالایش و پتروشیمی با حضور وزیر نفت و مدیران ارشد صنعت نفت آغاز به کار کرد.
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار اعتدال نخبگان،با آغاز به کار بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت،گاز پالایش و پتروشیمی، غرفه شرکت فولاد اکسین خوزستان به عنوان صادرکننده نمونه کشوری با استقبال بی نظیری رو به رو شد.

جمع کثیری از کارشناسان، نمایندگان شرکت های نفتی و همچنین بازدیدکنندگان با حضور در غرفه فولاد اکسین با دستاوردها و تولیدات و محصولات این شرکت آشنا شدند و با کارشناسان فروش شرکت بحث و گفت و گو کردند.

امروز همچنین جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه فولاد اکسین خوزستان با مدیران و کارشناسان این شرکت بحث و گفت وگو کردند و از دستاوردهای این شرکت مطلع شدند.

حمایت جمعی از اصحاب رسانه از شرکت فولاد اکسین خوزستان و تولیدات این شرکت در راستای منویات مقام معظم رهبری و جهاد تببین نیز در حاشیه روز اول نمایشگاه بین المللی نفت از دیگر رخدادهای انجام شده در غرفه فولاد اکسین خوزستان است.

شایان ذکر است نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پالایش و پتروشیمی ایران از لحاظ تعداد گستردگی شرکت کنندگان در زمره ی بزرگترین و مهم‌ترین نمایشگاه های حوزه صنعت نفت و گاز در جهان است که بیست و هشتمین دوره ی آن از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه های تهران با حضور شرکت های داخلی و خارجی برگزار می شود

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار