از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه؛ برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت نفت با حضور ۱۷۵۰ شرکت داخلی و خارجی

تاریخ انتشار: سه شنبه 18 اردیبهشت 1403 | 17:29 ب.ظ
 از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه؛ برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت نفت با حضور ۱۷۵۰ شرکت داخلی و خارجی زمان مطالعه: ۲ دقیقه بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان است.
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اعتدال نخبگان: بزرگترین رویداد صنعت نفت و گاز ایران و منطقه خاورمیانه از ۱۹ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری اعتدال نخبگان ، بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور بیش از ۱۷۵۰ شرکت داخلی و خارجی در سالن‌های ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۸، AوB25، ۲۷، B31، ۳۵، ۳۸، A38، B38، ۴۰، ۴۱، ۴۴ و فضای باز برگزار خواهد شد.

در این رویداد، شرکت‌ها و متخصصان این حوزه، ضمن معرفی آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات خود، با مشتریان و شرکای جدید در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی دیدار و مذاکره می کنند.

نمایشگاه صنعت نفت با حضور شرکت های شاخص داخلی و بین المللی در مطرح برپا می شود و شرکت ها طیف وسیعی از محصولات و خدمات خود را در زمینه‌های مختلف از جمله اکتشاف، حفاری، EPC، GC، صنایع دریایی و فراساحل، شرکت‌های دانش‌بنیان، شتاب‌دهنده‌ها و استارتاپ‌های صنعت نفت، دانشگاه‌ها و مراکز علمی، پارک‌های علم و فناوری، تجهیزات فرایندی پکیج‌های مورد نیاز صنعت نفت، تجهیزات مکانیکی ثابت صنایع پایین دستی، پتروشیمی، بهینه‌سازی مصرف سوخت و انرژی، محیط زیست، برق، الکترونیک و ابزار دقیق، کاتالیست و مواد شیمیایی، مخابرات، فناوری اطلاعات، اتوماسیون، ماشین‌های دوار، بیمه، ایمنی و بهداشت، خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی، شیرآلات صنعتی، لوله اتصالات، فولاد، ورق، رنگ و پوشش، جوش و برش، عایق و نسوز، بازرگانی حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، حمل و نقل، بانک‌ها و … به نمایش خواهند گذاشت.

بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان است.

بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار