اجرای طرح آبرسانی برای تامین آب ۴ هزار نفر در صیدون و روستا‌های اطراف

تاریخ انتشار: شنبه 22 اردیبهشت 1403 | 23:45 ب.ظ
اجرای طرح آبرسانی برای تامین آب ۴ هزار نفر در صیدون و روستا‌های اطراف زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از اجرای طرح کوتاه مدت آبرسانی به ۴ هزار نفر در شهر صیدون و ۷ روستای اطراف آن با هدف مقابله با تنش آبی خبر داد.
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش اعتدال نخبگان و به نقل از صدا و سیما، صابر علیدادی گفت: با آغاز دولت سیزدهم و توجه به تامین آب آشامیدنی شهر‌ها و روستاها، طرح‌های بلند مدت و کوتاه مدت مختلف آبرسانی در سطح استان خوزستان در حال اجرا است.

وی یکی از طرح‌های در دست اجرای شرکت آبفای استان را اصلاح خط انتقال آب از چاه گلال دوپران به مخزن شهر صیدون عنوان کرد و افزود: طول خط انتقال این طرح، چهار کیلومتر است.

علیدادی با اشاره به پیشرفت ۸۰ درصدی عملیات اصلاح خط انتقال آب به مخزن صیدون، ادامه داد: این عملیات با هدف پایداری آب در شهر صیدون و روستا‌های اطراف آن و همچنین مقابله با تنش آبی طراحی شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان اضافه کرد: با اجرای این طرح کوتاه مدت، ساکنین روستا‌های شهید بهمنی، طلاور یک، میان بیشه، گلال دوپران و سردره، شهرک شهید کلاه‌کج، روستای آب گرمک و ۴۰ درصد جمعیت شهر صیدون از آب پایدار و فشار مناسب بهره‌مند می‌شوند.

در شهر صیدون و روستا‌های اطراف، ۱۰ هزار نفر زیر پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب خوزستان قرار دارند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار