رئیس مجمع نمایندگان خوزستان:

استیضاح رئیس جمهور در این زمان، به صلاح نیست/ آقای روحانی باید جوابگوی مشکلات و کاستی ها در کشور باشد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۸ ب٫ظ
استیضاح رئیس جمهور در این زمان، به صلاح نیست/ آقای روحانی باید جوابگوی مشکلات و کاستی ها در کشور باشد زمان مطالعه: ۲ دقیقه اعتدال نخبگان / سید کریم حسینی گفت: مخالفت با استیضاح رئیس جمهور به دلیل تایید عملکرد آقای روحانی نیست، نمایندگان مجلس مصالح نظام و کشور را مقدم بر همه چیز می‌دانند. به گزارش نخبگان سیدکریم حسینی رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در گفتگویی پیرامون مخالفت با استیضاح رئیس جمهور اظهار داشت: تصمیمات برخی مسئولین در شرایط […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه
اعتدال نخبگان / سید کریم حسینی گفت: مخالفت با استیضاح رئیس جمهور به دلیل تایید عملکرد آقای روحانی نیست، نمایندگان مجلس مصالح نظام و کشور را مقدم بر همه چیز می‌دانند.

به گزارش نخبگان سیدکریم حسینی رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در گفتگویی پیرامون مخالفت با استیضاح رئیس جمهور اظهار داشت: تصمیمات برخی مسئولین در شرایط حساس کنونی کشور باید با تدبیر و درایت صورت بگیرد، صحبت از استیضاح رئیس جمهور در این زمان، به صلاح کشور و مردم نیست.

وی افزود: هر گونه تصمیم گیری در کشور باید سنجیده باشد، دشمن به دنبال بهانه است تا به امنیت ایران آسیب برساند بنابراین شرایط کشور اجازه نمی دهد که به چنین موضوعی ورود کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان اینکه اگر ما نمایندگان مجلس، به کمتر از استیضاح رضایت بدهیم دال بر این نیست که عملکرد رئیس جمهور و کابینه اش مورد تاییدمان است، گفت: نمایندگان مجلس مصالح نظام و کشور را مقدم بر همه چیز می دانند.

حسینی به برخی افراد که از عقبه آقای روحانی هستند و از استیضاح رئیس جمهور دلشاد می شوند، اشاره کرد و ادامه داد: طرح این موضوع به مصلحت نیست، شاید در بعضی مواقع، بی احترامی و تکبر را باید با بی احترامی و تکبر بیشتری جواب داد ولی نمایندگان انقلابی مجلس یازدهم شرایط کشور و مصلحت را می سنجند.

حسینی اضافه کرد: قطعا رئیس جمهور و کابینه اش باید نسبت به مسائلی که در کشور رخ می دهد و مردم را درگیر کرده پاسخگو باشد، اگر چه در این مدتی که مجلس شروع به کار نموده، حضور پیدا نکرده و گزارشی نداده است.

نماینده مردم اهواز عدم حضور رئیس جمهور در مجلس یازدهم را بی احترامی به جایگاه مجلس دانست و افزود: آقای روحانی موظف است برای ارائه گزارش در مجلس حضور پیدا کند و پاسخگوی سوالات نمایندگان باشد.

وی ادامه داد: در همه مواقع باید آن چیزی که مصلحت کشور است را انجام داد و این مسئله جز اعتقادات ماست اما در حال حاضر صحبت از استیضاح را به مصلحت نمی دانیم در عین حالی که دولت باید جوابگوی مشکلات و کاستی ها در کشور باشد ضمن اینکه به عدم اتخاذ تدابیری برای کم کردن مشکلات از سوی دولت انتقاد داریم.

حسینی در پایان گفت: امیدوارم در روزهای آینده آن چیزی که مصلحت کشور است را در مجلس رقم بزنیم.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi