گزارش مدیرکل ارشاد از رویدادهای ویژه فرهنگی خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403 | 17:43 ب.ظ
گزارش مدیرکل ارشاد از رویدادهای ویژه فرهنگی خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گزارشی از اولویت‌ها، رویدادهای ویژه و برنامه‌های فرهنگی سال ۱۴۰۳ ارایه کرد.
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مجید منادی گفت: حمایت‌های ویژه و کم‌سابقه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نویدبخش سالی درخشان برای فرهنگ و هنر خوزستان است.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه مشارکت مردمی را در عرصه تولید آثار و فعالیت‌های هنری رقم می‌زنیم در گفت و گویی تلویزیونی اظهار کرد: ادبیات پایداری، فرهنگ دفاع مقدس، هویت اسلامی و ایرانی و تربیت نسل جدید و توانمند هنر و رسانه از اولویت‌های فرهنگ و هنر خوزستان است.

او همچنین از برنامه‌ریزی برای برگزاری بیست‌وپنجمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر خبر داد و گفت: جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر جشنواره ریشه‌دار و بسیار مهمی است و برنامه‌ریزی برای برگزاری این جشنواره به شکل جدی دنبال خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: برای جشنواره تئاتر فتح خرمشهر در تراز ملی و بین‌المللی برنامه‌ریزی کنیم زیرا خوزستان پیشگام حوزه فتح، ایثار و شهادت در کشور است.

منادی بیان کرد: سال جاری در بخش رویدادها به ویژه در بخش تقویت رویدادهای مردمی و محصولات فرهنگی و رسانه‌ای سال بسیار درخشانی برای تک‌تک شهرهای استان خوزستان خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به رویدادهای پیش رو در اردیبهشت سال جاری گفت: به دلیل این‌که مساله خلیج فارس مساله هویتی و استراتژیک و مهم برای همه‌ مردم کشور است، امسال در شهرستان بندر هندیجان در کرانه خلیج فارس برنامه بسیار گسترده و خوبی را با عنوان جشنواره ملی شعر خلیج فارس برگزار خواهیم کرد.

او افزود: جشنواره ملی شعر خلیج فارس ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ که روز ملی خلیج فارس است برگزار خواهد شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار