آیین اهدای ۱۰۰ سرویس جهیزیه کامل به زوج‌های جوان خوزستانی برگزار شد + گزارش تصویری

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۰۴ ب٫ظ
آیین اهدای ۱۰۰ سرویس جهیزیه کامل به زوج‌های جوان خوزستانی برگزار شد + گزارش تصویری زمان مطالعه: ۳ دقیقه اعتدال نخبگان: آیین اهدای ۱۰۰ سرویس جهیزیه کامل به زوج‌های جوان خوزستانی با حضور سردار سید ضیاءالدین حزنی پور دبیر قرارگاه محرومیت‌ زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان، علی […]
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

آیین اهدای ۱۰۰ سرویس جهیزیه کامل به زوج‌های جوان خوزستانی برگزار شد

اعتدال نخبگان: آیین اهدای ۱۰۰ سرویس جهیزیه کامل به زوج‌های جوان خوزستانی با حضور سردار سید ضیاءالدین حزنی پور دبیر قرارگاه محرومیت‌ زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان، علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان و جمعی از مقامات استانی و لشکری و زوج های جوان خوزستانی،شامگاه دوشنبه ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۹ در مجموعه ۲۰۰ دستگاه فولاد خوزستان برگزار شد.

568

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان: هدف از همسرگزینی رسیدن به آرامش است؛ در زندگی مشترک آرامش بر آسایش که همان امکانات و امور رفاهی است، ارجحیت دارد.

✨ حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد: در استان هر کجا محرومیتی وجود دارد، شرکت فولاد خوزستان با تمام توان برای رفع آن اقدام می کند و این شرکت در امر مسئولیت های اجتماعی عملکرد بی نظیری داشته است.

✨ امام جمعه اهواز: از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز تشکر می کنم که در کنار شرکت فولاد خوزستان برای محرومیت زدایی و سازندگی از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

74

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: با تسهیل در امر ازدواج کارهای بزرگی در جامعه صورت می پذیرد و این حرکت در مجموع رضایت خداوند را به همراه خواهد داشت.

✨ سردار سید ضیاء الدین حزنی‌ پور: جا دارد از اقدامات شرکت فولاد خوزستان و مدیرعامل جهادی این مجموعه برای کمک به مردم محروم، تسهیل در ازدواج جوانان و همچنین خدمات رسانی در زمان بروز حوادثی نظیر: مبارزه با ویروس کرونا و سیلاب سال گذشته تقدیر و تشکر نمایم.

54

مدیرعامل فولاد خوزستان: تسهیل در ازدواج جوانان امر خداپسندانه ای است که باید در جامعه ترویج یابد؛ مجموعه فولاد با تمام توان علاوه بر تلاش برای رفع مشکلات مردم در مناطق محروم، در تسهیل ازدواج جوانان نیز پیشگام خواهد بود.

✨ علی محمدی: شرکت فولاد خوزستان در سال گذشته با راه اندازی قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی شهدای فولاد یکی از ماموریت‌های اصلی خود را خدمت‌ رسانی به مردم قرار داده و این قرارگاه در حوزه های عمرانی، فرهنگی، آموزشی، پزشکی و … اقدامات فراوانی را انجام داده است.

54

54

54

5

56  9768

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi