برگزیدگان پویش مجازی کتابخوانی خوزستان «در خانه با کتاب می‌مانیم» معرفی شدند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ | ۱۷:۲۲ ب٫ظ
برگزیدگان پویش مجازی کتابخوانی خوزستان «در خانه با کتاب می‌مانیم» معرفی شدند برگزیدگان نخستین پویش مجازی کتابخوانی «در خانه با کتاب می‌مانیم» ویژه باشگاه‌های کتابخوانی خوزستان معرفی شدند. به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،معاون فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اعلام این مطلب گفت: دبیرخانه جام باشگاه‌های کتابخوانی خوزستان با هدف تشویق و […]

برگزیدگان نخستین پویش مجازی کتابخوانی «در خانه با کتاب می‌مانیم» ویژه باشگاه‌های کتابخوانی خوزستان معرفی شدند.

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،معاون فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اعلام این مطلب گفت: دبیرخانه جام باشگاه‌های کتابخوانی خوزستان با هدف تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان خوزستانی جهت گفت‌وگو پیرامون کتاب‌های خوانده شده در ایام خانه‌نشینی، ادامه‌دار بودن فعالیت باشگاه‌ها در جلسات کتابخوانی کودکان و نوجوانان و استفاده از امکانات موجود در فضاهای مجازی جهت ترویج و گسترش کتابخوانی در سراسر استان اقدام به برگزاری این پویش کتابخوانی مجازی کرد.

مرتضی جمشیدی افزود: از بین آثار رسیده به دبیرخانه جام باشگاه‌های کتابخوانی استان در دو بخش کلیپ فیلم ۶۰ تا ۱۲۰ ثانیه ای و مرور خاطرات کودکان و نوجوانان در مبارزه با شکست ویروس کرونا و نحوه برخورد با آن، پس از بررسی و داوری ۲۰ نفر از شهرستان‌های بهبهان، رامهرمز و اهواز به بخش پایانی راه یافتند.

وی با اشاره به آثار رسیده به دبیرخانه پویش مجازی کتابخوانی تصریح کرد: بیشترین آثار از شهرستان رامهرمز بود که پس از داوری ۱۴ نفر از اعضای باشگاه‌های کتابخوانی این شهرستان به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

جمشیدی ادامه داد: در بخش فیلم، «بهاره کریمی» از باشگاه کتابخوانی گل مریم، «ریحانه بیگدلی» باشگاه ۱۰ قصه، «ریحانه جاشی» باشگاه جاده دانایی، «رژان مرادی» باشگاه مهر و ماه، «بهاره دیلمی » باشگاه باغ قصه، «یاسمن نوذری»، «رضوان و رخساره اعتمادی» کار مشترک از باشگاه شهید حسین نژادیان‌، «فاطمه سماعی»، «محسن اسکندی» ، «علیرضا و ترنم کریمی» از باشگاه تشکوه و کاکا یوسف بعنوان نفرات برگزیده شهرستان رامهرمز معرفی شدند.

وی اضافه کرد: هئیت داوران در بخش فیلم «یگانه توکلی‌فر» از باشگاه پیرسیک بهبهان، «فاطمه میرسالاری» از باشگاه سیمرغ بهبهان و «یکتا و پگاه پنجه» هر دو از باشگاه تیتمیک‌های بهبهان را نفرات برتر این بخش اعلام کردند.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: از اهواز «ساجده همداوی»، «فاطمه بدوان» و «زهرا شویخ» از باشگاه کتابخوانی یار مهربان نفرات برگزیده بخش فیلم معرفی شدند.

جمشیدی افزود: هئیت داوران در بخش خاطره نویسی، «ستایش سرکوهکی » و «مهدی اسکندری» را هر دو از باشگاه کتابخوانی تشکوه و کاکا یوسف رامهرمز شایسته تقدیر اعلام کرد.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi