چند انتصاب در استانداری خوزستان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۷:۴۸ ب٫ظ
چند انتصاب در استانداری خوزستان در حکمی از سوی استاندار خوزستان، مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان و دبیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان منصوب شد. به گزارش نخبگان و به نقل از استانداری خوزستان، طی احکام جداگانه‌ای از سوی غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، علی فرهمندپور به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان دزفول منصوب شد. همچنین امید […]

در حکمی از سوی استاندار خوزستان، مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان و دبیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان منصوب شد.

به گزارش نخبگان و به نقل از استانداری خوزستان، طی احکام جداگانه‌ای از سوی غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، علی فرهمندپور به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان دزفول منصوب شد.

همچنین امید بن‌عباس سرپرست سابق فرمانداری دزفول به عنوان مشاور استاندار و مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان و دبیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان منصوب شد.

ضمناً استاندار خوزستان طی احکامی جداگانه، کیامرث حاجی زاده مدیرکل سابق مدیریت بحران استان را به عنوان مشاور اجرایی استاندار و نماینده ویژه استاندار در ستاد استانی کرونا منصوب کرد.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi