۴۱ درصد رشد ارزش سهام شرکت فولاد خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۷ ب٫ظ
۴۱ درصد رشد ارزش سهام شرکت فولاد خوزستان اعتدال نخبگان / سهامداران شرکت فولاد خوزستان در جریان معاملات بازار سرمایه طی اردیبهشت ماه امسال بازدهی قابل قبولی کسب کردند و با ثبت ۴۱ درصد رشد ارزش سهام «فخوز» ماه پر سودی برای سهامداران این مجموعه رقم خورده است. روند معاملات بر اساس این گزارش، قیمت سهام شرکت فولاد خوزستان طی معاملات ماه گذشته […]

اعتدال نخبگان / سهامداران شرکت فولاد خوزستان در جریان معاملات بازار سرمایه طی اردیبهشت ماه امسال بازدهی قابل قبولی کسب کردند و با ثبت ۴۱ درصد رشد ارزش سهام «فخوز» ماه پر سودی برای سهامداران این مجموعه رقم خورده است.

روند معاملات

بر اساس این گزارش، قیمت سهام شرکت فولاد خوزستان طی معاملات ماه گذشته بازار سرمایه از محدوده قیمتی ۱۶ هزار و ۱۲۲ ریال به ۲۲ هزار و ۶۵۴ ریال افزایش یافت و در کنار آن، ارزش بازار سهام این مجموعه از ۳۰۷ هزار و ۱۰۳ میلیارد ریال به ۴۳۱ هزار و ۵۲۹ میلیارد ریال صعود کرده است.

علاوه بر این، داد و ستد حدود ۳۷ میلیون سهم شرکت فولاد خوزستان ارزشی به مبلغ ۵۹۷ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال را در این بازار ثبت کرده است و در آخرین روز معاملاتی ماه مذکور نیز بیش از ۴۴ میلیون و ۳۸۶ هزار سهم «فخوز» به ارزش حدود یک هزار میلیارد ریال میان سهامداران معامله شده است.

 

شرح معاملات  ۰۱/۰۲/۹۹ معاملات ۳۱/۰۲/۹۹
قیمت هر سهم (ریال) ۱۶٫۱۲۲ ۲۲٫۶۵۴
ارزش بازار (ریال) ۳۰۷٫۱۰۳٫۰۹۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ۴۳۱٫۵۲۹٫۱۸۲٫۰۰۰٫۰۰۰
حجم معاملات (سهم) ۳۷٫۰۸۴٫۷۹۹ ۴۴٫۳۸۶٫۷۱۰
ارزش معاملات (ریال) ۵۹۷٫۸۹۰٫۷۴۹٫۵۸۲ ۱٫۰۰۵٫۵۳۲٫۳۰۲٫۸۳۴

 

عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱/۰۲/۹۹

این مجموعه ۱۹ هزار میلیارد ریالی که محصولاتی همچون اسلب، بلوم و بیلت داخلی و صادراتی تولید می کند، طی دوره عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت امسال حدود ۸۹۶ هزار و ۴۶۹ تن انواع محصول تولید کرده است و درآمد آن از محل عرضه ۳۴۸ هزار و ۶۷۸ تن از تولیداتش بیش از ۱۲ هزار و ۹۱۷ میلیارد ریال محاسبه می شود.

 

دوره یک ماهه منتهی به ۳۱/۰۲/۹۹
مقدار تولید (تن) مقدار فروش (تن) مبلغ فروش (میلیون ریال)
۸۹۶٫۴۶۹ ۳۴۸٫۶۷۸ ۱۲٫۹۱۷٫۵۵۳

 

همچنین از درآمد حدود ۱۳ هزار میلیارد ریالی “فخوز” مبلغ ۱۰ هزار و ۸۳۵ میلیارد ریال به واسطه عرضه محصولات در بازارهای داخلی و مابقی در پی فروش محصولات تولیدی شرکت در بازارهای هدف صادراتی محقق شده است.

دوره یک ماهه منتهی به ۳۱/۰۲/۹۹
شرح تعداد فروش (تن) مبلغ فروش (میلیون ریال)
فروش داخلی ۳۰۵٫۷۳۱ ۱۰٫۸۳۵٫۵۸۵
فروش خارجی ۴۲٫۹۴۷ ۲٫۰۸۱٫۹۶۸

 

 

بالاترین مبلغ و  نرخ فروش محصولات

طبق اطلاعات بدست آمده، محصول اسلب داخلی با ثبت درآمد فروش به مبلغ حدود پنج هزار میلیارد ریال بیشترین درآمد فروش را برای این شرکت محقق ساخته است. در ماهی که گذشت، تعداد ۱۳۱ هزار و ۱۶۶ تن از این محصول تولید شده است و ۱۰۱ هزار و ۱۳۱ تن از تولیداتش به قیمت ۵۰ میلیون و ۱۹۹ هزار ریال به ازای هر تن در بازار های داخلی عرضه شده است.

در کنار آن، ۲۱ تن محصول ورق به بالاترین قیمت به مبلغ ۱۰۰ میلیون و ۹۰۴ هزار ریال به ازای هر تن به متقاضیان تحویل داده شده است.

دوره یک ماهه منتهی به ۳۱/۰۲/۹۹
نام محصول مقدار تولید (تن) مقدار فروش (تن) نرخ فروش (ریال) مبلغ فروش (میلیون ریال)
اسلب داخلی ۱۳۱٫۱۶۶ ۱۰۱٫۱۳۱ ۵۰٫۱۹۹٫۳۸۵ ۵٫۰۷۶٫۷۱۴
ورق ۰ ۲۱ ۱۰۰٫۹۰۴٫۷۶۲ ۲٫۱۱۹

دوره عملکرد از ابتدای سال مالی جاری تا تاریخ ۳۱/۰۲/۹۹

بر اساس اطلاعات در دسترس، بررسی عملکرد شرکت فولاد خوزستان طی دوره از ابتدای سال مالی جاری تا ۳۱ اردیبهشت ماه و مقایسه آن با دوره مشابه سال مالی گذشته از رشد ۲۳ درصدی درآمد فروش این مجموعه حکایت دارد.

“فخوز” در حالی که در دوره عملکرد دو ماهه اول امسال بالغ بر ۳۰ هزار و ۴۱۶ میلیارد ریال درآمد از محل تولید یک میلیون و ۷۷۸ هزار تن انواع محصول و فروش ۷۸۷ هزار و ۶۸۵ تن از تولیداتش محقق ساخته است، درآمد آن در دوره مشابه سال مالی گذشته ۲۴ هزار و ۶۹۱ میلیارد ریال محاسبه می شود.

دوره عملکرد از ابتدای سال مالی ۹۸ تا تاریخ ۳۱/۰۲/۹۹ دوره عملکرد از ابتدای سال مالی ۹۹ تا تاریخ ۳۱/۰۲/۹۹
مقدار تولید (تن) مقدار فروش (تن) مبلغ فروش (میلیون ریال) مقدار تولید (تن) مقدار فروش (تن) مبلغ فروش (میلیون ریال)
۶۴۵٫۸۱۳ ۲۸۲٫۸۶۰ ۲۴٫۶۹۱٫۷۱۴ ۱٫۷۷۸٫۵۷۰ ۷۸۷٫۶۸۵ ۳۰٫۴۱۶٫۵۰۰

 

بر اساس اطلاعات موجود، حدود ۲۲ هزار و ۷۷۹ میلیارد ریال از درآمد شرکت در دوره عملکرد دو ماهه اول امسال از محل فروش محصولات تولیدی در بازارهای داخلی و مابقی به واسطه عرضه تولیدات در بازارهای خارجی رقم خورده است.

دوره عملکرد از ابتدای سال مالی جاری تا تاریخ ۳۱/۰۲/۹۹
شرح تعداد فروش (تن) مبلغ فروش (میلیون ریال)
فروش داخلی ۶۴۲٫۳۶۴ ۲۲٫۷۷۹٫۰۹۱
فروش خارجی ۱۴۵٫۳۲۱ ۷٫۶۳۷٫۴۰۹

بالاترین مبلغ و  نرخ فروش محصولات

در پایان این گزارش گفتنی است، در این دوره عملکرد محصول بلوم و بیلت داخلی بیشترین درآمد به مبلغ ۱۱ هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال را رقم زده است و محصول ورق به بیشترین نرخ به مبلغ ۶۰ میلیون و ۶۳۹ هزار ریال به ازای هر تن به فروش رسیده است.

دوره عملکرد از ابتدای سال مالی جاری تا تاریخ ۳۱/۰۲/۹۹
نام محصول مقدار تولید (تن) مقدار فروش (تن) نرخ فروش (ریال) مبلغ فروش (میلیون ریال)
بلوم و بیلت داخلی ۴۳۴٫۲۱۷ ۲۶۶٫۴۰۱ ۴۴٫۸۶۰٫۹۳۵ ۱۱٫۹۵۰٫۹۹۸
ورق ۰ ۶۵۷ ۶۰٫۶۳۹٫۲۶۹ ۳۹٫۸۴۰

 

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi