مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان خبر داد:

پیگیری ایجاد باغ موزه فراملی دفاع مقدس در خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه 1 اردیبهشت 1397 | 14:31 ب.ظ
پیگیری ایجاد باغ موزه فراملی دفاع مقدس در خوزستان زمان مطالعه: ۲ دقیقه مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با بیان اینکه احداث باغ موزه‌ای فراملی در استان خوزستان در حال پیگیری است، گفت: استان خوزستان نقشی کلیدی در دوران دفاع مقدس داشت و از این نقش کلیدی باید برای استان خوزستان آورده داشته باشیم. به گزارش نخبگان، سردار محمد علیپور در جمع فرمانداران […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با بیان اینکه احداث باغ موزه‌ای فراملی در استان خوزستان در حال پیگیری است، گفت: استان خوزستان نقشی کلیدی در دوران دفاع مقدس داشت و از این نقش کلیدی باید برای استان خوزستان آورده داشته باشیم.

به گزارش نخبگان، سردار محمد علیپور در جمع فرمانداران استان خوزستان، اظهار کرد: در رابطه با دفاع مقدس کار به سه بخش نقش نیروهای مسلح در استان خوزستان، نقش دولت در خوزستان در زمان دفاع مقدس و نقش مردم، عشایر و مساجد استان خوزستان در دفاع مقدس تقسیم شده است.

وی در خصوص نقش دولت در دفاع مقدس در خوزستان، افزود: اینکه دولت چه میزان توانست بار جنگ را در استان خوزستان به دوش بکشد موضوعی است که باید در این رابطه مکتوب‌سازی‌های لازم انجام بگیرد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان تصریح کرد: همه شهرهای استان خوزستان قطعا به شکلی درگیر جنگ بوده‌اند، اما اگر از هر شهرستان بخواهیم یک کتاب در رابطه با نقش آن شهرستان در دفاع مقدس ارائه کند، شاید کار سختی برای آن شهرستان باشد.

علیپور ادامه داد: در این راستا یک شورای هماهنگی با هفت کمیته تشکیل شده است و در این شورا به همراهی استاندار خوزستان به این نتیجه رسیده‌ایم که در شهرستان‌ها نیز یک شورای هماهنگی به ریاست فرمانداران برگزار شود.

وی گفت: استان خوزستان نقشی کلیدی در دوران دفاع مقدس داشت و از این نقش کلیدی باید برای استان خوزستان آورده داشته باشیم. به همین دلیل است که به دنبال احداث یک باغ موزه بسیار بزرگ و فراملی در استان هستیم.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان ادامه داد: همه کارهای این باغ موزه با حمایت آیت‌الله موسوی جزایری و استاندار خوزستان انجام گرفته است و به دنبال آن هستیم که نقش شهرستان‌های خوزستان نیز در این باغ موزه مشخص شود. /ایسنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار