باد و باران در اهواز منجر به بروز اتصالات کوتاه درشبکه برق شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه 9 اسفند 1396 | 10:48 ق.ظ
باد و باران در اهواز منجر به بروز اتصالات کوتاه درشبکه برق شد زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به پایداری شبکه برق کلانشهر اهواز گفت: کلیدهای گازی اتوماتیک شبکه برق این شهر شب گذشته به دلیل شرایط جوی و وزش باد در برخی مناطق دچار اتصالات کوتاه شد. به گزارش نخبگان ، علیرضا شکرخدایی در گفت و گویی اظهار کرد: کلیدهای گازی جداساز […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به پایداری شبکه برق کلانشهر اهواز گفت: کلیدهای گازی اتوماتیک شبکه برق این شهر شب گذشته به دلیل شرایط جوی و وزش باد در برخی مناطق دچار اتصالات کوتاه شد.

به گزارش نخبگان ، علیرضا شکرخدایی در گفت و گویی اظهار کرد: کلیدهای گازی جداساز که بسیار حساس هستند، با کوچک ترین تغییر وضعیت برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، به طور خودکار قطع و پس از رسیدن به وضعیت ثبات در شبکه وصل می شوند.
وی ادامه داد: در حال حاضر پایداری کامل در شبکه برق شهرستان اهواز وجود داشته و نیروهای این شرکت آماده باش هستند تا با کوچک ترین گزارشی، شبکه را به وضعیت پایدار برگردانند.
شب گذشته با بارش شدید باران در شهرستان اهواز، برخی سایت ها و کانال های تلگرامی از قطع برق برخی مناطق اهواز خبر دادند.
با وجود تلاش های بسیار کارکنان شرکت توزیع برق از بهمن ماه سال گذشته تا کنون چندین بار خاموشی هایی در شبکه برق اهواز رخ داد که این شرکت از ان ها با نام ‘فالت گذرا’ یا اتصال های کوتاه نام برده است.
در آخرین بارندگی در شهرستان اهواز نیز شبکه برق این شهر با اتصالات کوتاه در برخی نقاط همراه بود که به سرعت مهار شد و مشکلی به وجود نیامد./ایرنا

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi