سومین مرحله از کانکس‌های اهدایی مردم اهواز به کرمانشاه ارسال شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۲ ب٫ظ
سومین مرحله از کانکس‌های اهدایی مردم اهواز به کرمانشاه ارسال شد مرحله سوم کانکس‌های اهدایی مردم اهواز به زلزله‌زدگان غرب کشور به استان کرمانشاه ارسال شد. به گزارش نخبگان و به نقل از تسنیم، به همت جمعی از جوانان اهوازی کارگاه ساخت کانکس برای اسکان زلزله‌زدگان غرب کشور در استان کرمانشاه راه‌اندازی شد. این کارگاه که در اهواز فعالیت خود را آغاز کرد از سوی گروه […]

مرحله سوم کانکس‌های اهدایی مردم اهواز به زلزله‌زدگان غرب کشور به استان کرمانشاه ارسال شد.

به گزارش نخبگان و به نقل از تسنیم، به همت جمعی از جوانان اهوازی کارگاه ساخت کانکس برای اسکان زلزله‌زدگان غرب کشور در استان کرمانشاه راه‌اندازی شد.

این کارگاه که در اهواز فعالیت خود را آغاز کرد از سوی گروه فرهنگی جوادالائمه(ع) راه‌اندازی شد و هم اکنون در حال ساخت کانکس برای اسکان زلزله‌زدگان غرب کشور در استان کرمانشاه است.

تمام افرادی که در این کارگاه مشغول فعالیت هستند به صورت صلواتی کار را انجام می‌دهند و هزینه ساخت کانکس‌ها برای اسکان زلزله‌زدگان غرب کشور در استان کرمانشاه نیز توسط مردم استان خوزستان و اهواز تامین می‌شود.

سومین مرحله از کانکس‌های اهدایی مردم اهواز به مردم زلزله‌زده غرب کشور به استان کرمانشاه ارسال شد.

در این مرحله ۶ کانکس ۶ متری که در کارگاه مردمی حسینیه شهدا واقع در آریاشهر اهواز ساخته شده بود به کرمانشاه فرستاده شد.

در دومین مرحله این کار خداپسندانه نیز تعدادی از کانکس‌های اهدایی مردم اهواز به زلزله‌زدگان سرپل‌ذهاب به کرمانشاه ارسال شد.

در این مرحله ۶ کانکس ۴ متری برای اسکان زلزله‌زدگان سرپل ذهاب به استان کرمانشاه ارسال شد تا به خانوارهای نیازمند اهدا شود.

در مرحله نخست تعداد ۲ کانکس ساخته شده توسط مردم اهواز به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه فرستاده شد.

هموطنان عزیز در استان خوزستان و دیگر نقاط کشور می‌توانند هدایا و کمک‌های نقدی خود برای ساخت کانکس جهت اسکان زلزله‌زدگان غرب کشور در استان کرمانشاه را به شماره کارت ۵۸۵۹ ۸۳۷۰ ۰۰۰۶ ۴۰۳۶ به نام گروه فرهنگی جوادالائمه(ع) واریز کنند.

همچنین شهروندان خوزستانی جهت همیاری و مشارکت در ساخت کانکس‌های مورد نیاز برای اسکان زلزله‌زدگان استان کرمانشاه می‌توانند در این کارگاه به نشانی اهواز، خیابان ۳۸ متری آریاشهر جنب حسینیه شهدا، مجتمع فرهنگی مذهبی شهدای مسجد حضرت جوادالائمه(ع) پادادشهر حضور یابند و در این اقدام انسان دوستانه مشارکت کنند.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi