فرمانده انتظامی پایانه مرزی چذابه:

صددستگاه اتوبوس رایگان زائران را تا اهواز منتقل می کنند

تاریخ انتشار: پنجشنبه 18 آبان 1396 | 15:36 ب.ظ
صددستگاه اتوبوس رایگان زائران را تا اهواز منتقل می کنند زمان مطالعه: ۲ دقیقه فرمانده انتظامی پایانه مرزی چذابه گفت:  ۱۰۰ دستگاه اتوبوس به صورت رایگان زائران را تا اهواز منتقل می کنند که این باعث روان تر شدن ترافیک نیز می شود. به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، سرهنگ نقیب فاطمی ظهر امروز در نسشت ستاد اربعین در مرز چذابه اظهار کرد: در حوزه کنترل افراد […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

فرمانده انتظامی پایانه مرزی چذابه گفت:  ۱۰۰ دستگاه اتوبوس به صورت رایگان زائران را تا اهواز منتقل می کنند که این باعث روان تر شدن ترافیک نیز می شود.

به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، سرهنگ نقیب فاطمی ظهر امروز در نسشت ستاد اربعین در مرز چذابه اظهار کرد: در حوزه کنترل افراد بدون مدارک و افرادی که به عدم رعایت قانون عادت کرده بودند، خیلی خوب برنامه ریزی ها را انجام و نتایج مطلوبی هم حاصل شد.

وی با اشاره به اینکه تأکید تمام مسئولان کشوری رعایت قانون کشور متقابل است، افزود: امسال به جرات می توان اعلام کرد که حتی دهم درصد هم خروجی افراد بدون مدرک را اصلا نداشتیم.

فرمانده انتظامی پایانه مرزی چذابه خبر داد: از مرز چذابه بالغ بر ۳۸۴ هزار نفر خروجی و بیش از ۱۴۰ هزار نفر ورودی داشتیم. البته علاوه بر این آمار خروجی از شب گذشته تا امروز صبح نیز ۱۵ هزار نفر از مرز چذابه وارد کشور شدند.

سرهنگ فاطمی با اشاره به استقرار ۶۰۰ دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران برون استانی در ترمینال پایانه بیان کرد: ترمینال بسیار خوبی برای استقرار اتوبوس های بین شهری و برون استانی تعیین شده که با نظم خوبی خدمت رسانی به زائران را انجام می دهند.

وی اضافه کرد: همچنین ۱۰۰ دستگاه اتوبوس به صورت رایگان زائران را تا اهواز منتقل می کنند که این باعث روان تر شدن ترافیک نیز می شود.

سرهنگ فاطمی با اشاره به تردد بیش از ۳۰۰ هزار خودرو در پایانه مرزی چذابه یادآور شد: بیش از ۸۵ هزار خودرو تا ۴۸ ساعت قبل وارد پایانه مرزی چذابه شده اند.

وی عنوان کرد: پیشنهاد می شود که به منظور کنترل ترافیک در محور چذابه به اهواز و خدمات رسانی بهتر به زائران حسینی در بازگشت به کشور مواکب را در مسیر توزیع و یکجا تجمع نداشته باشند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار