امشب و فردا شب پای کنسرت علی‌رضا قربانی در تالار آفتاب اهواز

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۶ ب٫ظ
امشب و فردا شب پای کنسرت علی‌رضا قربانی در تالار آفتاب اهواز کنسرت علی‌رضا قربانی، خواننده صاحب نام موسیقی سنتی ایران، به مدت دو شب در تالار آفتاب اهواز برگزار می‌شود. به گزارش نخبگان،این کنسرت امشب و فردا شب (۱۹ و ۲۰ مرداد ۹۶) در یک سانس ساعت ۲۱:۳۰ در تالار آفتاب اهواز برگزار می‌شود و قربانی را در این کنسرت هنرمندانی چون سامان صمیمی ( آهنگساز […]

کنسرت علی‌رضا قربانی، خواننده صاحب نام موسیقی سنتی ایران، به مدت دو شب در تالار آفتاب اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش نخبگان،این کنسرت امشب و فردا شب (۱۹ و ۲۰ مرداد ۹۶) در یک سانس ساعت ۲۱:۳۰ در تالار آفتاب اهواز برگزار می‌شود و قربانی را در این کنسرت هنرمندانی چون سامان صمیمی ( آهنگساز و نوازنده کمانچه)، میلاد محمدی (تار)، پویا سرایی (سنتور)، نیلوفر محبی (ویلن)، پریسا پیرزاده (ویولا)، ماکان خوی‌نژاد (ویلنسل)، فرشید پاتینیان (کنترباس) و زکریا یوسفی (سازهای کوبه‌ای)  در قالب گروه اشتیاق همراهی می‌کنند. 

قربانی قرار است در  کنسرت اهواز خود ۱۰  قطعه به نام‌های “خرقه رقصان”، “جام صبوحی”، “مستانه می‌گریزی”، “فروغ”، “میخانه درافتاده”، “شهره شهر”، “سجده عقل”، “بی‌قرار”، “بیداد” و “عاشقانه” را اجرا کند.

وی و گروهش در این اجرا همچنین ۲ قطعه به نام‌های “تا بیکران” و “رنگارنگ” را به صورت بی‌کلام خواهند نواخت.

این کنسرت توسط شرکت فرهنگی و هنری “ترنج موزیک” به مدیریت دینارونی برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت کنسرت و انتخاب صندلی خود به وب سایت http://www.belitconcert.irمراجعه کنند.

 

* علی‌رضا قربانی در سال ۱۳۵۱ در تهران متولد شد. او تاکنون در بسیاری از فستیوال‌های مهم موسیقی در نقاط مختلف دنیا به اجرای برنامه پرداخته‌است که حاصل برخی از این اجراها به صورت لوح فشرده در اروپا انتشار یافته است.

قربانی از سال ۱۳۷۸ به عنوان خواننده ارکستر ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی به اجرای برنامه‌های متعدد در داخل و خارج از کشور پرداخته‌است.

اجرای تیتراژ سریال مناسبتی “شب دهم” در اوایل دهه ۸۰ از ماندگارترین آثار این خواننده است. وی همچنین اجرای تیتراژ سریال‌های ماندگاری چون “مدار صفر درجه” و ” کیمیا” را نیز در پرونده کاری خود دارا است.

 

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi