خبر خوش برای اهالی شریف شهرستان کارون؛

پروژه جاده حادثه‌خیز قلعه چنعان به کانتکس در آستانه بهره برداری

تاریخ انتشار: سه شنبه 26 دی 1402 | 18:03 ب.ظ
پروژه جاده حادثه‌خیز قلعه چنعان به کانتکس در آستانه بهره برداری زمان مطالعه: ۲ دقیقه شرکت فولاد خوزستان در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، اقدام به اجرای پروژه دوبانده کردن جاده دسترسی قلعه چنعان به کانتکس در قالب تعریض جاده و بازسازی اساسی، ایجاد فضای سبز و درختکاری و تامین روشنایی کل مسیر نموده است.
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

به گزارش خبرنگارنخبگان و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، این شرکت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، اقدام به اجرای پروژه دوبانده کردن جاده دسترسی قلعه چنعان به کانتکس در قالب تعریض جاده و بازسازی اساسی، ایجاد فضای سبز و درختکاری و تامین روشنایی کل مسیر نموده است.

بر پایه این گزارش، پروژه یاد شده با هزینه‌ای بالغ بر ۶٠میلیارد تومان در حال انجام است و پیش بینی می‌شود، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر سال جاری به بهره‌برداری برسد.

گفتنی است، پیش از اقدامات انجام شده بر جاده یاد شده، تردد خوردوهای عبوری با امکان خطر تصادف و یا انحراف از جاده انجام می‌شد و متاسفانه طی سال های گذشته منجر به کشته و زخمی شدن عده قابل توجهی از هموطنان عزیز شده؛ به نحوی که در بین ساکنین محلی، به «جاده مرگ» معروف شده بود.

پروژه جاده حادثه‌خیز قلعه چنعان به کانتکس در آستانه بهره برداری پروژه جاده حادثه‌خیز قلعه چنعان به کانتکس در آستانه بهره برداری پروژه جاده حادثه‌خیز قلعه چنعان به کانتکس در آستانه بهره برداری پروژه جاده حادثه‌خیز قلعه چنعان به کانتکس در آستانه بهره برداری

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار