معاون استاندار خوزستان خبر داد؛

تدارک تمهیدات لازم برای برگزاری راهپیمایی اربعین در خوزستان

تاریخ انتشار: یکشنبه 7 خرداد 1402 | 09:50 ق.ظ
تدارک تمهیدات لازم برای برگزاری راهپیمایی اربعین در خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: تمام تمهیدات لازم برای باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم راهپیمایی با شکوه اربعین در استان تدارک دیده شده است. به گزارش نخبگان و به نقل ازمهر، محمد خانچی عصر امروز یکشنبه در هشتمین جلسه کمیته زیرساخت اربعین خوزستان ضمن تاکید بر اتمام پروژه‌های زیر ساختی تا تیرماه در استان از عزم […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: تمام تمهیدات لازم برای باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم راهپیمایی با شکوه اربعین در استان تدارک دیده شده است.

تدارک تمهیدات لازم برای برگزاری راهپیمایی اربعین در خوزستان

به گزارش نخبگان و به نقل ازمهر، محمد خانچی عصر امروز یکشنبه در هشتمین جلسه کمیته زیرساخت اربعین خوزستان ضمن تاکید بر اتمام پروژه‌های زیر ساختی تا تیرماه در استان از عزم جدی مدیریت استان در برگزاری باشکوه مراسم اربعین خبر داد.

معاون عمرانی استاندار خوزستان افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته و یکپارچگی و مدیریت استاندار خوزستان امسال شاهد برگزاری باشکوه اربعین حسینی (ع) در سطح استان خواهیم بود.

وی افزود: بلافاصله بعد از اتمام مراسم اربعین سال گذشته، کمیته زیرساخت اربعین ضمن پایش و ارزیابی عملکرد خود و دستگاه‌های اجرایی کمر همت خود را در راستای رفع نواقص و کمبودها بسته و امیدواریم در سال جاری شاهد برگزاری اربعین باشکوه در استان باشیم.

خانچی ضمن تاکید بر هماهنگی هر چی بیشتر دستگاه‌های اجرایی در اتمام پروژه‌های خود در مرزهای شلمچه و چذابه گفت: پروژه‌های مهمی در سطح این دو مرز هم در بحث زیرساختی و خدماتی در حال انجام است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار