استاندار خوزستان از مدیر روابط‌عمومی فولاد خوزستان تقدیر کرد

تاریخ انتشار: جمعه 15 اردیبهشت 1402 | 18:43 ب.ظ
استاندار خوزستان از مدیر روابط‌عمومی فولاد خوزستان تقدیر کرد زمان مطالعه: < 1 دقیقه استاندار خوزستان از مدیر روابط‌عمومی فولاد خوزستان تقدیر کرد به گزارش خبرنگار نخبگان و به نقل از روابط‌عمومی فولاد خوزستان، در مراسمی که با حضور حسینی محراب استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری در سالن شهید رجایی استانداری برگزار شد، از محمد جامعی مدیر روابط‌عمومی فولاد خوزستان تقدیر شد. در بخشی از […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

استاندار خوزستان از مدیر روابط‌عمومی فولاد خوزستان تقدیر کرد

به گزارش خبرنگار نخبگان و به نقل از روابط‌عمومی فولاد خوزستان، در مراسمی که با حضور حسینی محراب استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری در سالن شهید رجایی استانداری برگزار شد، از محمد جامعی مدیر روابط‌عمومی فولاد خوزستان تقدیر شد.

در بخشی از لوح تقدیر چنین آمده: کار و تلاش کارگر ایرانی در تحقق شعار مهار تورم و رشد تولید چراغ راه پیشرفت اقتصادی و رمز حیاتی گذار از تحریم اقتصادی دشمنان بوده و نقش بی‌بدیل را ایفا می‌کند.

گفتنی‌است، در این مراسم از مدیر روابط‌عمومی فولاد خوزستان به دلیل حضور موثر در گروه کار خدمات در سی و چهارمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و مدیران واحد نمونه تقدیر شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار