معاون شرکت توانیر خبرداد:

بخشودگی ۸۴ میلیارد تومان از هزینه برق مردم خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه 15 فروردین 1396 | 20:37 ب.ظ
بخشودگی ۸۴ میلیارد تومان از هزینه برق مردم خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: طبق برآوردهای صورت گرفته و در راستای ابلاغ رسمی رییس جمهور برای بخشش قبض بهمن‌ماه استان خوزستان ۸۴ میلیارد تومان بخشیده شد. به گزارش نخبگان، محمودرضا حقی‌فام  با بیان این‌که تاکنون نامه رییس جمهور به صورت رسمی به وزیر نیرو برای بخشش قبض برق بهمن‌ماه استان خوزستان ابلاغ نشده […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: طبق برآوردهای صورت گرفته و در راستای ابلاغ رسمی رییس جمهور برای بخشش قبض بهمن‌ماه استان خوزستان ۸۴ میلیارد تومان بخشیده شد.

به گزارش نخبگان، محمودرضا حقی‌فام  با بیان این‌که تاکنون نامه رییس جمهور به صورت رسمی به وزیر نیرو برای بخشش قبض برق بهمن‌ماه استان خوزستان ابلاغ نشده است، اظهار کرد: طبق نامه‌ای که از سوی استاندار استان خوزستان به مقامات عالی به این منظور وجود دارد، برآوردهایی برای این مساله صورت گرفته است.

وی ادامه داد: طبق محاسبات صورت گرفته میزان بخشودگی قبض برق بهمن‌ماه به شهر اهواز ۲۷ میلیارد تومان و استان خوزستان به غیر از شهر اهوار ۵۷ میلیارد تومان برآورد شده است.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر با بیان این‌که دو شرکت توزیع اهواز و توزیع خوزستان در این امر دخیل هستند، گفت: به محض ابلاغ رسمی نامه دستورات لازم به شرکت‌های توزیع اعلام خواهد شد اما در حال حاضر نامه رسمی از مبادی وزارت نیرو برای این مساله ابلاغ نشده است.

حقی‌فام تصریح کرد: در حال حاضر برآوردهای مالی این مساله انجام شده تا پس از ابلاغ رسمی این مبلغ از سوی دولت به خزانه وزارت نیرو واریز شود.

وی با اشاره به قرائت قبوض در زمان‌های مختلف، گفت: ممکن است عده‌ای از مردم قبض خود را پرداخت کرده باشند که در این شرایط نیز در قبوض بعدی به عنوان بدهی صنعت برق برای آن‌ها اعمال خواهد شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار