نماینده ولی فقیه در خوزستان:

اولویت نخست خوزستان اشتغال جوانان است

تاریخ انتشار: جمعه 5 شهریور 1400 | 19:24 ب.ظ
اولویت نخست خوزستان اشتغال جوانان است زمان مطالعه: < 1 دقیقه نماینده ولی فقیه در خوزستان از این استان به عنوان شیشه عمر کشور نام برد و گفت: رفع مشکل بیکاری جوانان خوزستان در اولویت مشکلات موجود قرار دارد. به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی‌فرد روز جمعه در نشست عشایر خوزستان با رییس جمهوری در محل استانداری بیان کرد: […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

نماینده ولی فقیه در خوزستان از این استان به عنوان شیشه عمر کشور نام برد و گفت: رفع مشکل بیکاری جوانان خوزستان در اولویت مشکلات موجود قرار دارد.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی‌فرد روز جمعه در نشست عشایر خوزستان با رییس جمهوری در محل استانداری بیان کرد: مهمترین مطالبه و خواسته مردم استان در شرایط فعلی، ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار است.

وی افزود: در استان خوزستان ۱۰۰ واحد صنعتی و تولیدی با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد وجود دارد که با تامین مالی لازم، پس از تکمیل ۴۰ درصد باقی مانده این طرح‌ها، هزاران فرصت شغلی در خوزستان ایجاد می‌شود.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه در خصوص اشتغال کارگروه‌ها و نشست‌های مختلفی تشکیل شده گفت: انتظار می‌رود دولت جدید در خصوص این مطالبه جدی مردم خوزستان توجه ویژه‌ای داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی این استان به ویژه در زمینه کشاورزی و نفت بیان کرد: انتظار می‌رود که دولت جدید با تلاش ویژه‌ای که از خود نشان می‌دهد، زمینه فرصت‌های مناسب شغلی با استفاده از این ظرفیت‌های مهم در استان را بیش از پیش فراهم کند.

رییس جمهوری صبح روز جمعه در نخستین سفر استانی کابینه سیزدهم، برای بررسی مشکلات خوزستان از طریق فرودگاه بین‌المللی شهید قاسم سیلمانی وارد اهواز شد. رییس جمهوری را در این سفر جمعی از اعضای کابینه از جمله وزرای نیرو، کشور، جهاد کشاورزی، بهداشت، درمان و آمنوزش پزشکی، و رییس سازمان برنامه و بودجه همراهی می‌کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار