رئیس علوم پزشکی اهواز مطرح کردرئیس علوم پزشکی اهواز مطرح کرد

افزایش بستری‌ها به دلیل خریدهای روزهای گذشته / لزوم کاهش تردد در شهرهای خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۵:۳۵ ب٫ظ
افزایش بستری‌ها به دلیل خریدهای روزهای گذشته / لزوم کاهش تردد در شهرهای خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه بیمارستان‌های خوزستان در دو روز گذشته به دلیل خریدها و دید و بازدیدها، تا حدودی در تعداد بستری‌ها افزایش داشته‌اند، از مردم خواست دید و بازدیدها را مجازی انجام دهند و تردد را در سطح شهرها کم […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه بیمارستان‌های خوزستان در دو روز گذشته به دلیل خریدها و دید و بازدیدها، تا حدودی در تعداد بستری‌ها افزایش داشته‌اند، از مردم خواست دید و بازدیدها را مجازی انجام دهند و تردد را در سطح شهرها کم کنند.

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان در حاشیه بازدیدهای امروز که به مناسبت تحویل سال نو از مراکز درمانی مختلف انجام شد، اظهار کرد: به همه کادر درمان خسته نباشید می‌گویم که در یک سال گذشته تمام هم و غم‌شان رسیدگی به سلامت مردم بوده است.

وی افزود: در حال حاضر بیمارستان‌های استان خوزستان وضعیت استیبل دارند و وضعیت پایدار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در دو روز گذشته به دلیل خریدها و دید و بازدیدها، تا حدودی در تعداد بستری‌ها افزایش داشتیم. توصیه می‌کنیم که مردم مخصوصا در این یکی دو روز عید برای اینکه بزرگان‌شان و سالمندان‌شان سالم باشند و به کرونا مبتلا نشوند، دید و بازدیدهای عید را به صورت تلفنی انجام دهند و تلفنی جویای احوال بزرگان‌شان شوند. خواهش می‌کنیم مردم ترددهایشان را نیز در سطح شهر کم کنند.

وی تصریح کرد: امیدواریم با رعایت مردم، به زودی وضعیت کرونا در استان خوزستان سیر کاهشی را آغاز کند.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi