پیشرفت و تعالی فولاد اکسین خوزستان در گروی همفکری و مشارکت فعال

تاریخ انتشار: پنجشنبه 2 بهمن 1399 | 21:29 ب.ظ
پیشرفت و تعالی فولاد اکسین خوزستان در گروی همفکری و مشارکت فعال زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان مشارکت فعال، همسویی، همگرایی و همفکری کارکنان را لازمه دستیابی به جایگاه یک سازمان متعالی دانست. به گزارش نخبگان و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در گفت‌وگویی، با اشاره به دستاورد‌های شرکت در عرصه صنعت کشور گفت: نهادینه کردن و توسعه […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان مشارکت فعال، همسویی، همگرایی و همفکری کارکنان را لازمه دستیابی به جایگاه یک سازمان متعالی دانست.

به گزارش نخبگان و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در گفت‌وگویی، با اشاره به دستاورد‌های شرکت در عرصه صنعت کشور گفت: نهادینه کردن و توسعه دستاورد‌ها برای حرکت رو به جلوی شرکت نیاز به تدوین استراتژی‌های موثر و محرک دارد.

 

او با اشاره به حضوره شرکت در ارزیابی جایزه تعالی سازمانی کشور با هدف دستیابی به عنوان تعالی افزود: مدیران و معاونان شرکت باید در جلسات ارزیابی تعالی سازمانی مشارکت فعال و مؤثر داشته باشند.

 

ابراهیمی اظهار داشت: انتظار می‌رود معاونان و مدیران شرکت فولاد اکسین خوزستان در نقش الگو‌های زیر مجموعه خود، نسبت به این امر اهمیت و اهتمام ویژه‌ای داشته باشند، چراکه لازمه دستیابی به جایگاه یک سازمان متعالی مشارکت فعال، همسویی، همگرایی و همفکری کارکنان آن امری مهم محسوب می‌شود.

 

به گفته این مقام مسئول، هجدهمین جایزه ملی تعالی سازمانی با هدف انتخاب شرکت‌های سرآمد کشور از طرف سازمان مدیریت صنعتی کشور برگزار می‌شود و فولاد اکسین امسال برای کسب تندیس ۴ ستاره این جایزه ملی در این ارزیابی شرکت کرده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار