تجمع دانشجویان و روحانیون خوزستانی در محکومیت ترور شهید هسته‌ای در اهواز برگزار شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ | ۰۶:۳۳ ق٫ظ
تجمع دانشجویان و روحانیون خوزستانی در محکومیت ترور شهید هسته‌ای در اهواز برگزار شد زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ نماینده ولی فقیه در خوزستان در تجمع محکومیت ترور دانشمند برجسته کشورمان اظهار داشت: پاسخ قاطع و بازدارنده امروز نیاز کشور است تا دل مردم آرام گیرد. نباید پیام ضعف به بیرون داد بلکه باید با قدرت مقابل گستاخی دشمن ایستاد. به گزارش نخبگان و به نقل از تسنیم در پی شهادت دانشمند […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ نماینده ولی فقیه در خوزستان در تجمع محکومیت ترور دانشمند برجسته کشورمان اظهار داشت: پاسخ قاطع و بازدارنده امروز نیاز کشور است تا دل مردم آرام گیرد. نباید پیام ضعف به بیرون داد بلکه باید با قدرت مقابل گستاخی دشمن ایستاد.

به گزارش نخبگان و به نقل از تسنیم در پی شهادت دانشمند برجسته دفاعی و هسته‌ای کشورمان، جمعی از دانشجویان و روحانیون با حضور در حرم علی بن مهزیار اهواز این اقدام تروریستی را محکوم کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان با محکوم کردن این اقدام تروریستی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی و منفور است که امروز برای امنیت خود مجبور به دیوار کشی اطراف خود است.

وی افزود: دشمن می‌داند نمی‌تواند در مقابل اراده انقلاب اسلامی ایستادگی کند و برای همین با نفود دست به ترور می‌زند تا بتواند به کشور به خیال خودش آسیبی وارد سازد.

امام جمعه اهواز به مسئله نفوذ اشاره و تصریح کرد: نفوذ در دستور کار دشمن است تا بتواند دستگاه‌های تصمیم ساز کشور را مختل کند و کشور و مردم را با مشکل روبرو سازد.

وی با تبریک شهادت دانشمند برجسته کشور گفت: پاسخ قاطع و بازدارنده امروز نیاز است تا دل مردم آرام گیرد. نباید پیام ضعف به بیرون داد بلکه باید با قدرت مقابل گستاخی دشمن ایستاد.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi