فروش ۷ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال کتاب در طرح پاییزه کتاب خوزستان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۲ ب٫ظ
فروش ۷ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال کتاب در طرح پاییزه کتاب خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از فروش ۷ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال کتاب در طرح پاییزه کتاب خوزستان خبر داد. به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مرتضی جمشیدی با اعلام این خبر گفت: طرح پاییزه کتاب […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از فروش ۷ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال کتاب در طرح پاییزه کتاب خوزستان خبر داد.

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مرتضی جمشیدی با اعلام این خبر گفت: طرح پاییزه کتاب همزمان در سراسر کشور در هفته کتاب و کتابخوانی از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه با شعار دانایی،مانایی برگزار شد.

وی افزود: در این طرح ۲۰ کتابفروشی از استان خوزستان شرکت کردند که ۱۴ تا در اهواز و ۶ کتابفروشی مربوط به شهرستان بودند.

جمشیدی با اشاره به فروش این دوره طرح پاییزه کتاب در استان اضافه کرد: در مجموع مبلغ ۷ میلیارد و ۴۲۴ میلیون و چهارصد و نوزده هزار و ۴۹۷ ریال کتاب به تعداد ۲۰ هزار و ۵۵۴ جلد در این دوره به فروش رسیده است.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ادامه داد: بر اساس آمارهای اعلام شده، استان خوزستان جزء ده استان برتر کشور در این طرح قرار گرفت که از نظر تعداد کتاب،رتبه ۷ و از نظر میزان فروش رتبه ۹ را در کشور کسب کرد.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi