با حضور استاندار خوزستان؛

پروژه ساخت کارخانه تولید گندله در شادگان کلنگ زنی شد + تصاویر

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۰ ب٫ظ
پروژه ساخت کارخانه تولید گندله در شادگان کلنگ زنی شد + تصاویر زمان مطالعه: ۲ دقیقه اعتدال نخبگان /عملیات اجرایی ساخت کارخانه تولید گندله فولاد اخگر با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان در شادگان آغاز شد. به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان عملیات اجرایی ساخت کارخانه تولید گندله فولاد اخگر روز سه شنبه ۱۳ آبان ماه با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه
اعتدال نخبگان /عملیات اجرایی ساخت کارخانه تولید گندله فولاد اخگر با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان در شادگان آغاز شد.

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان عملیات اجرایی ساخت کارخانه تولید گندله فولاد اخگر روز سه شنبه ۱۳ آبان ماه با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان در شادگان آغاز شد.

غلامرضا شریعتی در این آئین گفت: مطابق برنامه ریزی صورت گرفته فاز نخست این کارخانه در مدت زمان ۳۶ ماه در زمینی به مساحت ۱۲۰ هکتار و با سرمایه گذاری ۲۳۵ میلیون یورو به بهره بردای می رسد.

استاندار خوزستان افزود: با بهره برداری از این پروژه فرصت های شغلی خوبی جهت جوانان در شادگان ایجاد خواهد شد و امیدواریم جوانان بومی منطقه در این کارخانه مشغول شوند.

شریعتی گفت: برای کاهش بیکاری در شادگان باید از نیروهای بومی در این پروژه ها استفاده شود و در صورت نیاز به تخصص، دستگاه های مسوول با ارائه آموزش های لازم، نیروهای متخصص و مورد نیاز را تربیت کنند.

استاندار خوزستان گفت: جهت تسهیل در اجرای این پروژه آمادگی همکاری و هرگونه کمکی هستیم تا این واحد تولیدی مطابق زمان پیش بینی شده به سرانجام برسد.

بر اساس برآوردهای صورت گرفته با بهره برداری از این طرح حدود ۷۰۰ فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

عکس: روابط عمومی استانداری خوزستان
Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi