بازدید فرمانده کل ارتش از پایگاه هوانیروز ارتش در مسجدسلیمان

تاریخ انتشار: جمعه 14 مرداد 1401 | 03:00 ق.ظ
بازدید فرمانده کل ارتش از پایگاه هوانیروز ارتش در مسجدسلیمان زمان مطالعه: < 1 دقیقه فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در پایگاه دوم هوانیروز شهید آسیایی مسجدسلیمان توان رزمی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد. به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه از برخی یگان‌های ارتش در خوزستان بازدید و سطح آمادگی آنان […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در پایگاه دوم هوانیروز شهید آسیایی مسجدسلیمان توان رزمی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه از برخی یگان‌های ارتش در خوزستان بازدید و سطح آمادگی آنان برای مقابله با تهدیدهای احتمالی را بسیار مطلوب توصیف کرد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران  طی این بازدیدها به صورت چهره به چهره با کارکنان و سربازان وظیفه دیدار و گفت‌وگو کرد.

امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی و امیر سرتیپ یوسف قربانی فرمانده هوانیروز جمهوری اسلامی ایران، در این بازدیدها فرمانده کل ارتش را همراهی کردند.

درسال جاری این نخستین سفرکاری فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به خوزستان است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار