رئیس قوه قضاییه در جلسه بررسی آخرین وضعیت هفت تپه:

تلاش دستگاه قضا و دولت کمک به شرکت نیشکر هفت‌تپه است

تاریخ انتشار: پنجشنبه 6 آبان 1400 | 20:44 ب.ظ
تلاش دستگاه قضا و دولت کمک به شرکت نیشکر هفت‌تپه است زمان مطالعه: ۲ دقیقه اعتدال نخبگان/ رئیس قوه قضاییه گفت:دستگاه قضا و دولت حتما مدیران شرکت هفت‌تپه را در اداره بهتر این مجموعه کمک می‌کنند و اجازه نمی‌دهند در این مسیر تنها بمانند.  به گزارش نخبگان و به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای پنجشنبه شب در نشست بررسی آخرین وضعیت پرونده شرکت هفت […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اعتدال نخبگان/ رئیس قوه قضاییه گفت:دستگاه قضا و دولت حتما مدیران شرکت هفت‌تپه را در اداره بهتر این مجموعه کمک می‌کنند و اجازه نمی‌دهند در این مسیر تنها بمانند.

 به گزارش نخبگان و به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای پنجشنبه شب در نشست بررسی آخرین وضعیت پرونده شرکت هفت تپه پس از واگذاری به دولت ، اظهار داشت : اگر هفت‌تپه بهتر از گذشته وبه نحو احسن اداره شود، تولید بالا رود، کشاورزی رونق یابد ، شرکت با توسعه به سوددهی بیشتر برسد و مشکل حقوقی برای کارگران بوجود نیاد و حاشیه ایجاد نشود به عنوان یک نمونه موفق مایه افتخار خواهد بود اما اگر شکست بخورد بر دیگر موضوعات نیز اثر منفی می‌گذارد.

رییس قوه قضاییه با ابراز خرسندی از گزارش وضعیت کنونی مدیریتی شرکت هفت‌تپه گفت: خوشبختانه اکنون طبق گزارش دریافتی درباره اداره این شرکت توافق خوبی حاصل شده و مشکل خاصی در هفت تپه وجود ندارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای از هیئت مدیره و کارگران هفت‌تپه خواست برای مدیریت بهتر این شرکت همه تلاش خود را به کار گیرند.

رئیس قوه قضاییه ، با اشاره به بررسی و مطالعه مشکلات استان خوزستان گفت: باید برای حل‌ مشکلات این استان تلاش مضاعف و ویژه‌ای صورت گیرد.حیف است استانی با این همه ظرفیت مادی و معنوی با این حجم از مشکلات مواجه باشد.

وی در ادامه به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به کشور اشاره کرد و گفت: بدخواهان تلاش می‌کنند از کوچکترین ضعف‌ها بهترین استفاده را ببرند و امروز بر اثر همین ضعف‌ها، مشکلات و ناهنجاری‌های اجتماعی زیادی در استان خوزستان به وجود آمده که انسان هم تاسف و هم احساس مسئولیت بیشتر می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای با بیان اینکه مسئله اقتصاد، تولید و حمایت و رونق تولید داخلی مهمترین مسئله امروز است که مقام معظم رهبری در یک دهه گذشته به ویژه در سال‌های اخیر بر آن تاکید فراوان داشتند گفت: اگر در عرصه تولید بتوانیم سرآمد شویم می‌توانیم دشمن را ناامید کرده و همانطور که در جنگ نظامی و بعد از آن جنگ سیاسی پیروز شدیم در این عرصه نیز دشمن را شکست دهیم.
رئیس قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برخی مشکلات ناشی از واگذاری‌های مسئله‌دار بنگاه‌های دولتی به بخش خصوصی اظهار داشت: بدون تردید در گذشته اشکالاتی در واگذاری‌ها بوده است.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi