تاکید شاعری،شهردار اهواز بر استقبال متفاوت از بهار ۱۴۰۰

تاریخ انتشار: دوشنبه 24 آذر 1399 | 22:54 ب.ظ
تاکید شاعری،شهردار اهواز بر استقبال متفاوت از بهار ۱۴۰۰ زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ جلسه آمادگی برای استقبال از بهار ۱۴۰۰ با حضور شهردار اهواز، معاونین، مدیران مناطق و سازمان ها، دبیر استقبال از بهار ۱۴۰۰ و تنی چند از مدیران شهرداری اهواز در سالن جلسات برگزار شد. به گزارش خبرنگار نخبگان شاعری شهردار اهواز در جلسه هماهنگی ستاد استقبال از بهار بر لزوم آمادگی مجموعه شهرداری […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
اعتدال نخبگان/ جلسه آمادگی برای استقبال از بهار ۱۴۰۰ با حضور شهردار اهواز، معاونین، مدیران مناطق و سازمان ها، دبیر استقبال از بهار ۱۴۰۰ و تنی چند از مدیران شهرداری اهواز در سالن جلسات برگزار شد.

به گزارش خبرنگار نخبگان شاعری شهردار اهواز در جلسه هماهنگی ستاد استقبال از بهار بر لزوم آمادگی مجموعه شهرداری برای استقبال متفاوت از اولین نوروز قرن تاکید کرد و افزود: با وجود سختی ها و مشکلات پیش آمده از حفاری ها برای اجرای شبکه فاضلاب باید بتوانیم مشکلات را به حداقل برسانیم و به استقبال متفاوت از نوروز برویم.

شهردار اهواز با اشاره به نظارت و حضور میدانی و پیگیری شهرداران مناطق برای رفع نواقص و کاستی ها تصریح کرد: در طرح استقبال از بهار ضروریست بر فضای سبز و گل کاری، نظافت شهر و اصلاح و بازسازی برخی کارها تمرکز بیشتری شود.

در این نشست مدیر و مسئولین ستاد نوروزی گزارش هایی از برنامه ها و اقداماتی که باید در این طرح اجرا شود را ارائه دادند.

گفتنی است برنامه ریزی و تمهیدات لازم برای استقبال از بهار ۱۴۰۰ در چند محور انجام می شود که در همین راستا شهرداری اهواز سیزده کمیته برای استقبال از نوروز تشکیل داد که هر کدام از این کمیته ها وظایفی را تا به سرانجام رساندن طرح ها بر عهده دارند.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi