بحران مالی در صنعت نفت آبادان

تاریخ انتشار: پنجشنبه 18 آبان 1396 | 20:00 ب.ظ
بحران مالی در صنعت نفت آبادان زمان مطالعه: < 1 دقیقه باشگاه صنعت نفت آبادان با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کند. به گزارش نخبگان و به نقل از ورزش سه، در حالی که فقط ۴ هفته به پایان رقابت های نیم فصل لیگ برتر زمان باقی مانده، تیم صنعت نفت آبادان با مشکلات مالی زیادی مواجه است. در شرایطی که وزارت نفت […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

باشگاه صنعت نفت آبادان با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کند.

به گزارش نخبگان و به نقل از ورزش سه، در حالی که فقط ۴ هفته به پایان رقابت های نیم فصل لیگ برتر زمان باقی مانده، تیم صنعت نفت آبادان با مشکلات مالی زیادی مواجه است.

در شرایطی که وزارت نفت و پالایشگاه آبادان نیز نمی‌توانند از نظر قانونی کمک مالی به صنعت نفت انجام دهند، این باشگاه تاکنون فقط ۲۰ درصد از مبالغ قرارداد بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کرده است.

این در حالی است که مسعود ابراهیم زاده و محمد امین درویشی دو بازیکنی که از هفته سوم به جمع شاگردان فراز کمالوند اضافه شدند، تاکنون هیچ دریافتی نداشتند.

مشکلات مالی صنعت نفت آبادان فکر مدیران باشگاه و اعضای کادرفنی و بازیکنان را تا حدی بهم ریخته و مطمئنا این مشکلات بر روند نتیجه گیری تاثیر می گذارد. نفتی ها که امسال بسیار به تیم خود امیدوار هستند تا بتوانند رتبه ای تک رقمی به دست آورند، شاید به خاطر این مشکلات مالی نتوانند به اهدافی که دارند، برسند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار