معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان:

خیرین در ایجاد زیرساخت‌های اربعین حسینی در مرزهای خوزستان مشارکت کنند

تاریخ انتشار: یکشنبه 26 تیر 1401 | 18:15 ب.ظ
خیرین در ایجاد زیرساخت‌های اربعین حسینی در مرزهای خوزستان مشارکت کنند زمان مطالعه: < 1 دقیقه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز در مرزهای خوزستان با توجه به گرمای شدید گفت: مشارکت خیرین در ایجاد زیرساخت‌های اربعین حسینی در مرزهای شلمچه و چذابه ضروری است. به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا محمد خانچی روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به بازید […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز در مرزهای خوزستان با توجه به گرمای شدید گفت: مشارکت خیرین در ایجاد زیرساخت‌های اربعین حسینی در مرزهای شلمچه و چذابه ضروری است.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا محمد خانچی روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به بازید انجام شده از فرآیند ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز در مرز چذابه ویژه زائران اربعین حسینی امسال اظهارداشت: همزمان با این ایام، با موج شدید گرما در استان خوزستان همراه خواهیم بود.

وی ادامه‌داد: با توجه به این شرایط، محل تجمع زائران به سیستم‌های سرمایشی ، مه‌پاش و سایه‌بان نیاز دارند و بکارگیری این تجهیزات در مواکب نیز بسیار ضروری است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با بیان اینکه منابع و ظرفیت‌های دولتی پاسخگوی جمعیت پنج میلیون نفری زائران امسال نیست افزود: از خیرین درخواست می‌شود تا در ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز ایام اربعین امسال، مشارکت فعالانه ای داشته باشند.

خانچی اضافه‌کرد: قطعا با همراهی خیرین، تامین تجهیزات برودتی مورد نیاز با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

حرکت تدریجی زایران اربعین حسینی از اوایل ماه صفر شروع و چند روز مانده به اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت سیدالشهدا(ع) به اوج می‌رسد.

مرزهای شلمچه و چذابه در خوزستان از مهمترین گذرگاه‌های جنوب کشور برای تردد زائران اربعین حسینی محسوب می‌شوند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار