اطلاعیه احتمال بروز افت فشار آب پس از قطع برق در نقاط مختلف شهر اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۲۱:۳۹ ب٫ظ
اطلاعیه احتمال بروز افت فشار آب پس از قطع برق در نقاط مختلف شهر اهواز نخبگان / به اطلاع همشهریان عزیز می رساند، با توجه به بروز نوسانات در شبکه برق نقاط مختلف شهری و ادامه فعالیت تاسیسات آبرسانی با دیزل ژنراتورهای تامین برق اضطراری ، احتمال بروز افت فشار ناشی از خلا پیش آمده در شبکه وجود دارد. لازم به ذکر است، پس از قطع برق، یک پمپ از […]

نخبگان / به اطلاع همشهریان عزیز می رساند، با توجه به بروز نوسانات در شبکه برق نقاط مختلف شهری و ادامه فعالیت تاسیسات آبرسانی با دیزل ژنراتورهای تامین برق اضطراری ، احتمال بروز افت فشار ناشی از خلا پیش آمده در شبکه وجود دارد.

لازم به ذکر است، پس از قطع برق، یک پمپ از تاسیسات آبرسانی واقع در منطقه گلستان از مدار خارج و بلافاصله با تلاش واحدهای عملیاتی شرکت آبفا اهواز وارد مدار شد و درحال حاضر تصفیه خانه با تمام ظرفیت در حال فعالیت است.

همچنین تصفیه خانه شماره ۲ واقع در منطقه کیان آباد در حال حاضر با دیزل ژنراتورهای برق اضطراری با نیمی از ظرفیت خود فعال می باشد.

تصفیه‌خانه شماره ۳(علی بن مهزیار) با ژنراتورهای تامین برق اضطراری نیز فعال می باشد اما به علت بروز نوسانات برق احتمال افت و ایجاد خلا در شبکه آبرسانی وجود دارد.

لذا از شهروندان گرامی تقاضا داریم با صرفه جویی در مصرف آب خدمتگزاران خود در شرکت آبفا را در امر آبرسانی یاری بفرمایند.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi