هاشم پور: مشکل نیروهای اخراج شده اجرائیات حل شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه 27 آبان 1400 | 08:19 ق.ظ
هاشم پور: مشکل نیروهای اخراج شده اجرائیات حل شد زمان مطالعه: ۳ دقیقه هاشم پور: مشکل نیروهای اخراج شده اجرائیات حل شد تخصیص ۵۳ میلیارد تومان برای پرداخت حقوق کارکنان شهرداری اهواز رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر اهواز گفت: بالغ بر ۵۳ میلیارد تومان اعتبار جهت پرداخت حق سنوات نیروهای اجرائیات، رفت و روب و فضای سبز اختصاص یافت. به گزارش پایگاه خبری اعتدال نخبگان […]
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

هاشم پور: مشکل نیروهای اخراج شده اجرائیات حل شد

تخصیص ۵۳ میلیارد تومان برای پرداخت حقوق کارکنان شهرداری اهواز

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر اهواز گفت: بالغ بر ۵۳ میلیارد تومان اعتبار جهت پرداخت حق سنوات نیروهای اجرائیات، رفت و روب و فضای سبز اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه خبری اعتدال نخبگان و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز، هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر با دستور کار اصلاحیه و افزایش هزینه اجرائیات، افزایش ردیف احیای فضای سبز و افزایش ردیف خدمات نظافتی تا پایان سال جاری برگزار شد.

علی مدد هاشم پور، در هفدهمین جلسه شورای شهر اهواز که در محل صحن علنی این شورا برگزار شد، با بیان اینکه شهرداری اهواز در بودجه سال ۱۴۰۰ مبالغی را کمتر از میزان مورد نیاز پیش بینی کرده بود، اظهار داشت: در کمیسیون برنامه و بودجه لوایح اصلاح بودجه ۱۴۰۰ شهرداری بررسی شد و اکنون برخی از این موارد در صحن شورا به تصویب رسید.

وی افزود: بالغ بر ۵۳ میلیارد تومان اعتبار جهت پرداخت حق سنوات نیروهای اجرائیات، رفت و روب و فضای سبز اختصاص یافت که حدود ۳۰ میلیارد تومان به رفت و روب، ۲۰ میلیارد تومان به فضای سبز و مابقی مربوط به اجزائیات است.

عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز ادامه داد: پرداخت این مبالغ از سال ۹۲ به صورت قانونی باید صورت می گرفت اما پرداخت نشده و اکنون به صورت تجمعی پرداخت می شود.

هاشم پور درباره نحوه تامین اعتبار این مبالغ گفت: به سبب اهمیت پرداخت حقوق کارکنان، اعتبارات مورد نیاز از دو ردیف لایروبی و لکه گیری آسفالت تامین خواهد شد.

وی افزود: بحث اعتبار و نقدینگی دو مقوله جدا از هم است و این موضوع به معنای کاهش اعتبارات حوزه لایروبی و لکه گیری آسفالت نیست و در این خصوص مشکلی پیش نخواهد آمد.

رئیس کمیسیون در خصوص تعیین تکلیف ۶۹ نفر نیروی اخراج شده اجرائیات شهرداری اهواز، عنوان کرد: در سال ۹۸ و ۹۹ حدود ۶۹ نفر نیرو بدون رعایت ضوابط و مقررات بکارگیری شدند و مازاد بر قرارداد بودند که شهرداری در این مدت به صورت علی الحساب مبالغی را پرداخت کرده و مشکل این افراد از ابتدای مرداد ماه برطرف شده و اکنون به محل کار خود بازگشتند.

در جلسه امروز شورای شهر اهواز سه لایحه اصلاحیه و افزایش ردیف هزینه اجرائیات، لایحه اصلاحیه و افزایش ردیف احیای فضای سبز (نگهداری) و لایحه اصلاحیه و افزایش ردیف تنظیف، رفت و روب و حمل زباله در بودجه ۱۴۰۰ مورد بررسی قرار گرفت و جزییات آنها به رای گذاشته شد.

نخبگان

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi