ارزیابی ریسک خطوط لوله جریانی برای نخستین بار توسط نفت و گاز مارون

تاریخ انتشار: چهارشنبه 15 آذر 1402 | 11:04 ق.ظ
ارزیابی ریسک خطوط لوله جریانی برای نخستین بار توسط نفت و گاز مارون زمان مطالعه: < 1 دقیقه سرپرست مدیریت عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از دستاورد قابل تحسین کارگروه نظام انسجام خطوط لوله (PIMS) در ارزیابی خطوط لوله جریانی خبر داد.
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مهندس باقر قاسمی با بیان اینکه پروژه مذکور برای نخستین بار و توسط یک تیم ارزیاب ریسک ۷ نفره به انجام رسیده است،گفت: ۳۲ رشته از خطوط لوله چاه های میدان شادگان و ۴۲ رشته از خطوط  لوله چاه های مجتمع صنعتی شماره ۱ مارون در این پروژه ارزیابی شد.

وی افزود: علاوه بر این، برنامه داریم که تا پایان سال جاری کلیه خطوط لوله باقیمانده شامل ۴۰۰ رشته خط لوله جریانی چاه را مورد ارزیابی قرار دهیم.

سرپرست مدیریت عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون ضمن تقدیر از تلاش های سایر اعضا کارگروهPIMS  و تاکید بر اینکه ارزیابی ریسک یکی از مهمترین رویکردها در راستای تضمین تولید پایدار و پیش گیری از آسیب های جبران ناپذیر به سرمایه های انسانی و تاسیسات شرکت است، یادآور شد: در بهار و تابستان سال جاری نیز ۹۷ رشته از خطوط لوله اصلی و کمکی زیرزمینی شرکت را ارزیابی کردیم که اقدامات اصلاحی مورد نیاز برای هریک توسط ادارات مربوطه درحال انجام است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار