وزیر علوم به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس در اهواز ادای احترام کرد

تاریخ انتشار: دوشنبه 10 بهمن 1401 | 09:53 ق.ظ
وزیر علوم به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس در اهواز ادای احترام کرد زمان مطالعه: < 1 دقیقه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در حرم مطهر علی ابن مهزیار اهوازی ضمن زیارت این مکان مقدس به مقام شامخ شهدای گمنام مدفون در این حرم ادای احترام کرد. به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا محمدعلی زلفی‌گل که یکشنبه شب وارد خوزستان شد، در آستان مقدس علی بن مهزیار اهوازی، بازدید […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در حرم مطهر علی ابن مهزیار اهوازی ضمن زیارت این مکان مقدس به مقام شامخ شهدای گمنام مدفون در این حرم ادای احترام کرد.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا محمدعلی زلفی‌گل که یکشنبه شب وارد خوزستان شد، در آستان مقدس علی بن مهزیار اهوازی، بازدید از دانشگاه های استان و نشست با اعضای هیات علمی دانشگاه ها را از جمله برنامه های سفر خود به این استان عنوان کرد.
وی ادامه داد: بازدید از ظرفیت های آموزش عالی خوزستان ، نشست با اعضاء هیات امنای دانشگاه های استان ، معرفی رئیس جدید دانشگاه شهید چمران اهواز و نیز بازدید از مناطق جنگی دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه های سفر به استان خوزستان می باشد.

به گزارش نخبگان وزیر علوم که یکشنبه شب از طریق فرودگاه شهید حاج قاسم سلیمانی اهواز وارد خوزستان شد،  همچنین بر مزار حجت الاسلام سیدمحسن شفیعی مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان حضور یافت و با قرائت فاتحه نام و یاد وی را گرامی داشت.

حجت‌الاسلام سیدمحسن شفیعی که حدود ۱۱ سال مسئولیت دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان را عهده‌دار بود اسفندماه سال گذشته بر اثر ایست قلبی دارفانی را و داع گفت.

زلفی گل تا روز چهارشنبه در استان خوزستان حضور دارد.

وی قرار است از دانشگاه های چند شهرستان خوزستان نیز بازدید کند.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار