تأمین امنیت و آرامش روانی جامعه در گروی بهبود وضعیت اقتصادی است

تاریخ انتشار: شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ | ۱۹:۵۶ ب٫ظ
تأمین امنیت و آرامش روانی جامعه در گروی بهبود وضعیت اقتصادی است زمان مطالعه: < 1 دقیقه رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: یکی از راهبردهای مجلس یازدهم کمک به اقتصاد و معیشت مردم است و اگر وضعیت اقتصادی مردم بهتر شود، خودبه‌خود امنیت و آرامش عمومی نیز افزایش می‌یابد. به گزارش نخبگان و به نقل از تسنیم سید کریم حسینی در گفت‌وگویی، اظهار داشت: یکی از اولویت‌های نمایندگان در مجلس یازدهم، مسئله […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: یکی از راهبردهای مجلس یازدهم کمک به اقتصاد و معیشت مردم است و اگر وضعیت اقتصادی مردم بهتر شود، خودبه‌خود امنیت و آرامش عمومی نیز افزایش می‌یابد.

به گزارش نخبگان و به نقل از تسنیم سید کریم حسینی در گفت‌وگویی، اظهار داشت: یکی از اولویت‌های نمایندگان در مجلس یازدهم، مسئله ارتقا امنیت عمومی استان است و برای همین آمادگی همه نوع همکاری در این زمینه با بخش‌های انتظامی هستیم.

وی با اشاره به مسئله معیشت مردم افزود: یکی از راهبردهای مجلس ارتقا معیشت مردم است و معتقدیم اگر وضعیت اقتصادی مردم بهتر شود، مسئله امنیت نیز ارتقا پیدا می‌کند.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: امنیت مانند هر پدیده دیگر اگر مردمی شود، مستحکم و قوی می‌شود و نیروی انتظامی باید از ظرفیت مردمی برای ارتقا امنیت استفاده کند.

وی با اشاره به امنیت هوشمند گفت:  برای داشتن امنیت قوی و جامعه آرام باید به سمت امنیت هوشمند حرکت کنیم و لازم است نیروی انتظامی مجهز به تکنولوژی‌های نوین شود.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi