مدیرکل هواشناسی استان:

توده جدید گرد و غبار فردا وارد خوزستان می‌شود

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۴ ب٫ظ
توده جدید گرد و غبار فردا وارد خوزستان می‌شود زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیرکل هواشناسی خوزستان از ورود توده جدید گرد و خاک عراقی به آستان در صبح فردا خبر داد . به گزارش نخبگان و به نقل ازایسنا، کوروش بهادری در گفت‌وگویی، اظهار کرد: گرد و خاک فعلی در استان که ناشی از ورود توده گرد و خاک عراقی در صبح امروز به استان و هم‌چنین آثار […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مدیرکل هواشناسی خوزستان از ورود توده جدید گرد و خاک عراقی به آستان در صبح فردا خبر داد .

به گزارش نخبگان و به نقل ازایسنا، کوروش بهادری در گفت‌وگویی، اظهار کرد: گرد و خاک فعلی در استان که ناشی از ورود توده گرد و خاک عراقی در صبح امروز به استان و هم‌چنین آثار وقوع پدیده گردوغبار با منشا محلی در روز گذشته است تا اواخر وقت امروز در استان می‌ماند.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود تا ساعت آینده وضعیت هوا بهبود یابد. از صبح فردا مجدداً توده گرد و خاک جدیدی در کشور عراق شکل می‌گیرد و وارد استان می‌شود که می‌تواند تمام مناطق استان را درگیر پدیده گرد و خاک کند.

مدیرکل هواشناسی خوزستان افزود: منشا این توده جدید نیز منشا توده گرد و خاکی است که از کشور عراق وارد استان شد. پدیده گرد و خاک در کل استان از صبح فردا تا بعدازظهر همان روز ادامه دارد و ضعیف‌تر از گرد و غبار دو روز اخیر خواهد بود.

بهادری عنوان کرد: در شبانه‌روز گذشته تاراز با منفی ۳ درجه سانتیگراد و امیدیه با ۲۵ درجه سانتیگراد به ترتیب خنک‌ترین و گرم‌ترین نقاط استان است. هم‌چنین در این مدت نوسانات دمایی اهواز بین ۱۳ تا ۲۳ درجه سانتیگراد است.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi