ارسال بزرگترین محموله اقلام ضروری برای زلزله زدگان کرمانشاه از اهواز

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۵ ب٫ظ
ارسال بزرگترین محموله اقلام ضروری برای زلزله زدگان کرمانشاه از اهواز زمان مطالعه: ۲ دقیقه مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان از ارسال بزرگترین محموله اقلام ضروری برای کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد و گفت: ۱۵ کامیون حاوی انواع کنسرو، پتو، چادر، نان و آب معدنی به کرمانشاه ارسال شد. به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا ، کیامرث حاجی زاده عصر امروز سه شنبه در محل […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان از ارسال بزرگترین محموله اقلام ضروری برای کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد و گفت: ۱۵ کامیون حاوی انواع کنسرو، پتو، چادر، نان و آب معدنی به کرمانشاه ارسال شد.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا ، کیامرث حاجی زاده عصر امروز سه شنبه در محل بارگیری و ارسال اقلام ضروری و مورد نیاز زلزله زدگان کرمانشاه در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر تمامی دستگاه های عضو ستاد بحران و مردم شریف خوزستان همگی برای امر خدمت رسانی به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه اعلام آمادگی کرده و هر یک به نوبه خود به خدمت رسانی و تهیه اقلام مورد نیاز حادثه دیدگان مشغول هستند.
وی افزود: در این دوروز گذشته چندین محموله از طریق جمعیت هلال احمر استان به کرمانشاه ارسال شده و در روز سه شنبه نیز با همکاری ویژه اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل حمل و نقل جاده ای استان در خصوص تهیه ماشین آلات مورد نیاز،۱۵ دستگاه تلیلر و ۱۰ تن تیه شده و بیش از ۱۵۰ تن محموله مواد غذایی شامل انواع کنسرو، آب معدنی، پتو، چادر، نان، خرما و سایر ملزومات تهیه شده و ارسال شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: این اقلام ارسالی در اختیار ستاد بحران و سازمان هلال احمر کرمانشاه قرار می گیرد و با نظر آن ها به دست نیازمندان و مناطق دورافتاده می رسد.
وی بیان کرد: همچنین چندین محموله دیگر ظرف روزهای آینده از خوزستان به کرمانشاه ارسال می شود و امید است که بتوانیم در خصوص کمک رسانی به این حادثه دیدگان قدم های بیشتری برداریم.
حاجی زاده تصریح کرد: تمامی کمک های مردمی و دستگاه های اجرایی روزانه در انبارهای استان جمع آوری شده و به سرعت برای ارسال به کرمانشاه بارگیری می شود.
وی افزود: البسه و پتو از اقلام مورد نیاز و ضروری حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه است که امید است مردم شریف استان در این زمینه کمک های خود را تحویل دهند و انتظار می رود مردم اقلام نو تهیه کنند و از آوردن اقلام مستعمل خودداری کنند.
یکشنبه شب زلزله برخی از استان های کشور از جمله استان کرمانشاه را لرزاند که این استان بیشترین آسیب را دید و خسارت های فراوانی به شهرهای کرمانشاه وارد کرد.
این حادثه تاکنون بیش از ۴۵۰ فوتی و بیش از ۶ هزار مصدوم در استان کرمانشاه بر جای گذاشت.
اقلام مصرفی مورد نیاز حادثه دیدگان کرمانشاه در دو روز گذشته از خوزستان به این استان در حال ارسال است که در عصر سه شنبه بیش از ۱۵ کامیون حاوی کنسروجات، آب معدنی ، نان و سایر اقلام مورد نیاز به کرمانشاه ارسال شد.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi