نماینده ولی فقیه در خوزستان:

همه با جان و دل در کنار مردم داغدار آبادان بودند

تاریخ انتشار: جمعه 13 خرداد 1401 | 16:53 ب.ظ
همه با جان و دل در کنار مردم داغدار آبادان بودند زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در جریان حادثه ریزش ساختمان متروپل، همه با جان و دل در کنار مردم داغدار آبادان بودند. به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، حجت الاسلام سید محمد عبدالنبی موسوی فرد ظهر امروز جمعه در خطبه سیاسی نماز جمعه اهواز به سفر رئیس جمهور به آبادان […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در جریان حادثه ریزش ساختمان متروپل، همه با جان و دل در کنار مردم داغدار آبادان بودند.

به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، حجت الاسلام سید محمد عبدالنبی موسوی فرد ظهر امروز جمعه در خطبه سیاسی نماز جمعه اهواز به سفر رئیس جمهور به آبادان اشاره کرد و افزود: آیت الله سید ابراهیم رئیسی امروز از ساعات اولیه صبح از روند کار و آوار برداری از ساختمان متروپل آبادان بازدید و سپس با خانواده داغدار این حادثه نیز ملاقات کرد.

وی با تقدیر از تلاش‌های امدادگران و دستگاه‌های اجرایی استان و کشور در راستای امداد رسانی و رسیدگی به موضوع ریزش ساختمان متروپل بیان کرد: همه از جان و دل در کنار مردم داغدار آبادان بوده و هستند.

امام جمعه اهواز گفت: در صحبت‌هایی که با رئیس جمهور داشتیم از او خواستار رسیدگی هر چه سریع‌تر به پرونده متروپل و برخورد با مقصران حادثه شدیم و رئیس جمهور نیز دستور برخورد جدی و قانونی با مسببان و عاملان این حادثه را صادر کرد.

حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه خوزستان استانی عادی نیست و از جایگاه ویژه و بالایی برخوردار است افزود: رئیس دولت سیزدهم در همین سفر سرزده باز هم بر این جایگاه تاکید کرد و قول داد دولت نگاه ویژه‌ای به این استان و حل مشکلات مردم داشته باشد.

خطیب نماز جمعه اهواز با اشاره به تورم و مشکلات اقتصادی ایجاد شده برای مردم تاکید کرد: باید بازرسی‌ها و نظارت بر بازار به صورت ویژه انجام شود.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi