همکاری‌های مناطق نفتخیز جنوب و شهرداری اهواز برای توسعه پایدار شهری ارتقا می‌یابد

تاریخ انتشار: یکشنبه 26 دی 1400 | 23:18 ب.ظ
همکاری‌های مناطق نفتخیز جنوب و شهرداری اهواز برای توسعه پایدار شهری ارتقا می‌یابد زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ در نشست مشترک مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با معاون عمرانی استاندار خوزستان، شهردار و رئیس شورای شهر اهواز بر ارتقای سطح تعامل و همکاری‌های فی‌مابین به منظور تحقق برنامه‌های توسعه پایدار شهری تاکید شد. به گزارش نخبگان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نفتخیز، در این نشست که روز یکشنبه ( […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ در نشست مشترک مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با معاون عمرانی استاندار خوزستان، شهردار و رئیس شورای شهر اهواز بر ارتقای سطح تعامل و همکاری‌های فی‌مابین به منظور تحقق برنامه‌های توسعه پایدار شهری تاکید شد.

به گزارش نخبگان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نفتخیز، در این نشست که روز یکشنبه ( ۲۶ دیماه ۱۴۰۰) به میزبانی مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد راهکارهای افزایش تعامل میان مناطق نفتخیز جنوب و شهرداری اهواز مورد بررسی قرار گرفت.

در این دیدار، همچنین موضوع رعایت حریم تأسیسات و خطوط لوله نفت با هدف حفظ سلامت شهروندان و ممانعت از ساخت و سازهای غیرمجاز بحث و تبادل نظر شد.

در ادامه اقدامات مناطق نفتخیز جنوب در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی تشریح و مقرر شد این اقدامات در کلانشهر اهواز در چارچوب قانون و مقررات تقویت شود.

لزوم تسریع در پرداخت مطالبات قانونی شهرداری از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

 شایان ذکر است برخی معاونان شهرداری و مدیران ارشد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در این نشست حضور داشتند

.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi