سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان عنوان کرد:

اعمال محدودیت‌های کرونایی در شهرهای قرمز، در صورت ابلاغ اختیار

تاریخ انتشار: شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۴ ب٫ظ
اعمال محدودیت‌های کرونایی در شهرهای قرمز، در صورت ابلاغ اختیار سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: موضوع محول شدن تصمیم اعمال محدودیت‌ها به استان‌ها، تاکنون رسما و کتبا به ما ابلاغ نشده است. به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا رضا نجاتی در گفت‌وگویی ، در خصوص محول شدن تصمیم اعمال محدودیت‌ها به استان‌ها، اظهار کرد: هفته گذشته اعلام شد که استان‌های دارای […]

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: موضوع محول شدن تصمیم اعمال محدودیت‌ها به استان‌ها، تاکنون رسما و کتبا به ما ابلاغ نشده است.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا رضا نجاتی در گفت‌وگویی ، در خصوص محول شدن تصمیم اعمال محدودیت‌ها به استان‌ها، اظهار کرد: هفته گذشته اعلام شد که استان‌های دارای شهر قرمز با نظر دانشگاه‌های علوم پزشکی، پیشنهادات خود را برای اعمال محدودیت‌ها به ستاد ملی کرونا ارائه دهند اما این موضوع تاکنون رسما و کتبا به ما ابلاغ نشده است.

وی افزود: در صورت ابلاغ محول شدن اختیار تصمیم اعمال محدودیت‌ها به استان‌ها و دادن اختیار کامل به ما، ستاد مدیریت کرونا در خوزستان بر اساس نظر کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص اعمال محدودیت‌ها در شهرهای قرمز، عمل می‌کند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به تعداد شهرهای قرمز، گفت: فکر می‌کنم حدود هشت تا ۱۰ شهر خوزستان در وضعیت قرمز قرار دارند. دزفول، شوشتر، ماهشهر، اندیمشک، شوش، آبادان، امیدیه و رامهرمز از شهرهای قرمز خوزستان هستند.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi