خوزستان به کیت تشخیص کرونا مجهز شد

تاریخ انتشار: یکشنبه 4 اسفند 1398 | 12:48 ب.ظ
خوزستان به کیت تشخیص کرونا مجهز شد زمان مطالعه: < 1 دقیقه سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: کیت‌های تشخیصی ویروس کرونا از روز دوشنبه در اختیار خوزستان قرار گرفت و از این پس نیازی به ارسال آزمایش‌ها به تهران نیست. به گزارش اعتدال نخبگان دکتر فرهاد ابول نژادیان در گفت و گویی بیان کرد: این کیت‌ها از امروز برای تشخیص ویروس کرونا در اختیار دانشگاه […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: کیت‌های تشخیصی ویروس کرونا از روز دوشنبه در اختیار خوزستان قرار گرفت و از این پس نیازی به ارسال آزمایش‌ها به تهران نیست.

به گزارش اعتدال نخبگان دکتر فرهاد ابول نژادیان در گفت و گویی بیان کرد: این کیت‌ها از امروز برای تشخیص ویروس کرونا در اختیار دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز قرار گرفته است.

وی پیش از این اعلام کرده بود: کیت‌های تشخیصی از دوشنبه دراختیار دانشگاه‌های قطب قرار می‌گیرد. پیش از این، کیت ها فقط در اختیار انستیتو پاستور تهران بود و نمونه‌های مشکوک به کرونا به این انستیتو در تهران ارجاع داده می‌شد.

به گفته ابول نژادیان دانشگاهای قطب منطقهای شامل اهواز، اصفهان، مشهد و تهران و تبریز است.

تاکنون هیچ موردی از ویروس کرونا در خوزستان گزارش نشده است و بیمارستان رازی اهواز به عنوان معین در نظر گرفته شده که موارد مشکوک برای بررسی به آن ارجاع می‌شوند./ایرنا

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi