استاندار خوزستان:

تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های خوزستان در پاسخ به دغدغه مردم بود

تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۴ ق٫ظ
تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های خوزستان در پاسخ به دغدغه مردم بود اهواز- استاندار خوزستان گفت: مدارس و دانشگاه‌های استان در پاسخ به دغدغه مندی مردم تا پایان هفته تعطیل شد. به گزارش اعتدال نخبگان غلامرضا شریعتی بیان داشت: مدارس و دانشگاه‌های استان از روز دوشنبه ۵ اسفندماه تا پایان هفته جاری در پاسخ به دغدغه مندی مردم استان تعطیل اعلام شد. وی افزود: در پاسخ به […]

اهواز- استاندار خوزستان گفت: مدارس و دانشگاه‌های استان در پاسخ به دغدغه مندی مردم تا پایان هفته تعطیل شد.

به گزارش اعتدال نخبگان غلامرضا شریعتی بیان داشت: مدارس و دانشگاه‌های استان از روز دوشنبه ۵ اسفندماه تا پایان هفته جاری در پاسخ به دغدغه مندی مردم استان تعطیل اعلام شد.

وی افزود: در پاسخ به درخواست‌هایی که والدین و مردم استان داشتند جلسه کارشناسی سه‌ساعته با حضور مسئولان متولی دانشگاهی و آموزش و پرورش و مسئولان سیاسی و امنیتی در رابطه با مسائل مختلف استان تشکیل شد.

استاندار خوزستان ادامه داد: آنچه نظر علمی و کارشناسی اساتید فن بود بر این باور بودند که هیچ‌کس و مورد مثبت از کرونا مشاهده نشده و نیاز به تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها نیست اما در پاسخ به دغدغه مردم و التهابات روانی و با توجه به بارش‌های سنگینی که از دوشنبه و سه‌شنبه در بالا دست استان داریم و بارش‌های نسبی که در استان خواهیم داشت، تصمیم بر این شد مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان هفته تعطیل اعلام شود.

شریعتی عنوان کرد: از شهروندان می‌خواهیم از سفر به استان‌هایی که موارد مثبت کرونا گزارش شده است خودداری کنند و از حضور در تشکل‌ها و جمع‌هایی که تعداد زیادی هست پرهیز کنند تا خطر ابتلاء به بیماری در استان به حداقل برسد.

استاندار خوزستان تأکید کرد: از مردم می‌خواهیم به توصیه‌های بهداشتی و پیشگیرانه دانشگاه‌های علوم پزشکی استان با جدیت عمل کند تا همچنان استان از خطر شیوع این بیماری پاک بماند و بتوانیم شرایط استان را کنترل کنیم و در این زمینه تلاش‌های وافر و شبانه‌روزی بهداشت را ارج بنهیم./ مهر

کد خبر

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi