برپایی میز خدمت مخابرات منطقه خوزستان در مصلای نماز جمعه اهواز

تاریخ انتشار: یکشنبه 6 مرداد 1398 | 08:23 ق.ظ
برپایی میز خدمت مخابرات منطقه خوزستان در مصلای نماز جمعه اهواز زمان مطالعه: ۲ دقیقه در راستای تکریم ارباب رجوع و دیدار چهره به چهره مدیران ادارات دستگاههای اجرایی باهدف پاسخگویی به مشکلات ومطالبات مردم، میز خدمت مخابرات منطقه خوزستان در مصلای نماز جمعه اهواز برپا شد. به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان در روز جمعه تاریخ چهارم مرداد ۱۳۹۸ با هدف تکریم ارباب […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

در راستای تکریم ارباب رجوع و دیدار چهره به چهره مدیران ادارات دستگاههای اجرایی باهدف پاسخگویی به مشکلات ومطالبات مردم، میز خدمت مخابرات منطقه خوزستان در مصلای نماز جمعه اهواز برپا شد.

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان در روز جمعه تاریخ چهارم مرداد ۱۳۹۸ با هدف تکریم ارباب رجوع واشاعه فرهنگ پاسخگویی به مشکلات ومطالبات مردم ودر راستای برقراری ارتباطی فراگیر، مخابرات منطقه خوزستان با حضور رحیم فلاح زاده مدیر منطقه و مدیران ورؤسای ادارات در مصلای نماز جمعه با برپایی میز خدمت ضمن پاسخگویی مطالبات ورفع مشکلات مخابراتی شهروندان ونمازگزاران، نسبت به ارائه خدمات سرویس تلفنهای ثابت، همراه و دیتا اقدام نمودند.
رحیم فلاح زاده در حاشیه نماز جمعه این هفته ضمن بازدید از این غرفه ابراز امیدواری کرد که برقراری این میز بتواند در کنار استفاده از خدمات غیر حضوری مخابرات، باعث رفع مشکلات و دغدغه های شهروندان بشود.
گفتنی است شهروندان اهوازی همزمان با شرکت در نماز جمعه، درخواست ها ، پیشنهادات و مشکلات خود را با مدیر مخابرات منطقه در میان گذاشتند و دستور پیگیری و رفع مشکل صادر شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار