مشکلات نفت مسجدسلیمان با قول همکاری وزارت نفت و استاندار خوزستان برطرف می‌شود

تاریخ انتشار: جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۵۰ ب٫ظ
مشکلات نفت مسجدسلیمان با قول همکاری وزارت نفت و استاندار خوزستان برطرف می‌شود نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی از تلاش های لازم برای رفع مشکلات تیم فوتبال نفت این شهر خبر داد. به گزارش نخبگان، علی عسگر ظاهری عبده‌وند با اشاره به وضعیت و حضور لیگ برتری تیم نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: در روزهای گذشته و با تلاش‌هایی که صورت گرفت توانستیم مبلغ ۴۰ میلیارد ریال از بدهی‌های قبلی این […]

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی از تلاش های لازم برای رفع مشکلات تیم فوتبال نفت این شهر خبر داد.

به گزارش نخبگان، علی عسگر ظاهری عبده‌وند با اشاره به وضعیت و حضور لیگ برتری تیم نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: در روزهای گذشته و با تلاش‌هایی که صورت گرفت توانستیم مبلغ ۴۰ میلیارد ریال از بدهی‌های قبلی این تیم را بپردازیم و در طی این مدت جلسات مختلفی برای رفع مشکلات این تیم در سطح کشور و استان برگزار شده است.

وی  افزود: در جلسه‌ای که با معاون وزیر نفت در این زمینه داشتیم قول مساعدی برای برخی پشتیبانی‌ها از این تیم از وزارت نفت گرفتیم و قرار شد در حد امکان این تیم را مورد پشتیبانی قرار دهند.

نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد: تاکنون چند جلسه با حضور استاندار خوزستان در سطح استان برگزار کردیم و راه‌های پشتیبانی از این تیم را با استفاده از ظرفیت‌های استانی بررسی کردیم و مقرر شد بخشی از هزینه‌های تیم نیز با استفاده از ظرفیت‌های استانی تامین شود.

وی تصریح کرد: بر اساس  توافق صورت گرفته شده مقرر شد فعلا یکی از اعضای سابق هیئت مدیره برای پیگیری امور تیم به عنوان مدیرعامل معرفی شود تا در آینده‌ای نزدیک و در یک فرصت مناسب ترکیب هیئت مدیره آن مشخص شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود:از همه ظرفیت های ممکن برای کمک به تیم‌نفت استفاده خواهیم کرد./ تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi