سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر خوزستان برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۰:۳۹ ق٫ظ
سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر خوزستان برگزار می‌شود در چهارمین جلسه هماهنگی جشنواره فیلم فجر خوزستان آغاز فعالیت سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر خوزستان جمعه ١٣ بهمن ۹۶ اعلام شد.  به گزارش  نخبگان و به نقل از ایسنا ، چهارمین جلسه هماهنگی سی و سومین جشنواره فیلم فجر با حضور محمد جوروند، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ناصر چنانی، معاون هنری سینمایی […]

در چهارمین جلسه هماهنگی جشنواره فیلم فجر خوزستان آغاز فعالیت سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر خوزستان جمعه ١٣ بهمن ۹۶ اعلام شد. 

به گزارش  نخبگان و به نقل از ایسنا ، چهارمین جلسه هماهنگی سی و سومین جشنواره فیلم فجر با حضور محمد جوروند، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ناصر چنانی، معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، و دیگر دست‌اندرکاران این جشنواره در محل این اداره کل برگزار شد.

جوروند در این جلسه بر آمادگی سینماها در زمان برگزاری جشنواره تاکید کرد و گفت: با توجه به ازدحام جمعیت در زمان برگزاری توصیه می‌شود دست‌اندرکاران جشنواره از لحاظ آمادگی سینماها برای میزبانی مردم مطمئن شوند.

دبیر جشنواره فیلم فجر در خوزستان ادامه داد: دو سینما در اهواز برای اکران فیلم‌ها در نظر گرفته شد که ظرفیت بالای سینماها و واقع بودن این دو سینما در دو نقطه‌ مختلف اهواز از ملاک‌های مورد نظر بود.

وی افزود: مقرر شد تا آیین گشایش با حضور هنرمندان و صاحبان فکر و اندیشه به ویژه هنرمندان سینمایی سراسر استان جمعه ١٣بهمن‌ ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه برگزار شود.

از مهم‌ترین نکات ذکر شده در این جلسه تأکید بر تبلیغات محلی و محیطی برای اطلاع‌رسانی و تشویق علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره، تمرکز و تلاش حداکثری برای برگزاری بهتر و منظم جشنواره، برنامه‌ریزی جهت حضور هنرمندان و دست‌اندرکاران فیلم‌ها در استان، تأکید بر هماهنگی با شبکه‌ تلویزیونی محلی برای پخش آیین گشایش از شبکه استانی و  تولید برنامه و گزارش‌های سینمایی در ایام جشنواره و انعکاس آن در شبکه‌های سراسری و… بود که جوروند به آن‌ها اشاره کرد.

 در پایان جلسه در خصوص چگونگی انتخاب فیلم برای پخش در استان بحث و تبادل نظر شد.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi