ساعت کار اداری در خوزستان از دوشنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۳ اعلام شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۸ ب٫ظ
ساعت کار اداری در خوزستان از دوشنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۳ اعلام شد زمان مطالعه: < 1 دقیقه در پی هشدار هواشناسی نسبت به وقوع دمای ۵۰ درجه و بیشتر در بیشتر نقاط خوزستان، میریت بحران خوزستان در اطلاعیه ای زمان کار اداری را در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری تا ساعت ۱۳ اعلام کرد.  به گزارش نخبگان، در اطلاعیه اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان آمده است: هواشناسی خوزستان دمای ۵۰ […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در پی هشدار هواشناسی نسبت به وقوع دمای ۵۰ درجه و بیشتر در بیشتر نقاط خوزستان، میریت بحران خوزستان در اطلاعیه ای زمان کار اداری را در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری تا ساعت ۱۳ اعلام کرد.

 به گزارش نخبگان، در اطلاعیه اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان آمده است: هواشناسی خوزستان دمای ۵۰ درجه و بیشتر را برای فردا دوشنبه تا پایان هفته جاری در بیشتر نقاط این استان پیش بینی کرده است.

در ادامه آمده است: شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز نسبت به فشار بسیار بالای وارده بر تجهیزات شبکه برق خوزستان ناشی از دمای بسیار بالای هوا در هفته گذشته هشدار داده و درخواست کاهش ساعت کاری ادارات، سازمان ها و ارگان های دولتی را در صورت پیش بینی تداوم وقوع دمای بالا ارائه کرده است. این درخواست به منظور جلوگیری از بروز حادثه احتمالی و گسترش قطع برق در خوزستان، مصرف بهینه برق، کاهش پیک باری شبکه برق، صرفه جویی در مصرف برق و آب به ویژه در ساعات اوج مصرف در ادارات و پیشگیری از قطعی احتمالی آب و برق و جهت رفاه حال شهروندان مطرح شده است.
بر اساس این گزارش، هواشناسی خوزستان پیش بینی کرده است از فردا دوشنبه روند افزایش دما تا آخر هفته ادامه یابد؛ همچنین از روز سه شنبه تا آخر هفته رطوبت نسبی در نوار مرزی خوزستان پیش بینی شده است.
ستاد بحران خوزستان ۲۲ خرداد مصوب کرد که زمان کار ادارات و دستگاه های اجرایی خوزستان در روزهایی که دمای هوا در این استان به بالای ۴۹ درجه می رسد، ساعت ۱۳ پایان یابد.
آخر هفته گذشته ۱۶ نفر بر اثر گرمازدگی در بیمارستان های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خوزستان بستری شدند.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi